David Hovorka musí kvůli vážnému zranění na operaci

Slavia se musí v následujících měsících obejít bez opory obranných řad. Stopera Davida Hovorku čeká operace kolene.

Sešívaný stoper se zranil po hodině hry na hřišti druhé Plzně a musel nuceně střídat. První vyšetření v nemocnici bohužel přineslo špatné zprávy – přetržení předního zkříženého vazu.

„David Hovorka hned po zápase zamířil na vyšetření do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde pod dohledem týmu klubového lékaře Petra Krejčího mladšího absolvoval všechna vyšetření. Ta bohužel potvrdila nejhorší možnou variantu – přetržený přední zkřížený vaz v koleni. Během pondělí budou vyšetření pokračovat a rozhodne se, kdy a jak podstoupí operační zákrok. Doba rekonvalescence bude bohužel dlouhá. Davidovi přejeme co nejvíce zdraví a hodně štěstí. Cely klub při něm stojí a uděláme maximu v jeho návratu na hřiště,” říká mluvčí sešívaných Michal Býček.

AKTUALIZACE: Zraněný David Hovorka podstoupí v úterý operační zákrok přetrženého předního zkříženého vazu. Od čtvrtka nastoupí na rehabilitační oddělení ÚVN ve Střešovicích. Doba rekonvalescence se odhaduje na 6 až 8 měsíců.

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

dnes
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části soutěže

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

dnes
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

ČTĚTE: Informace pro fanoušky do Dortmundu

dnes
Šestý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia dnes v Dortmundu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články