David Hovorka si opět vážně poranil koleno

Stoper Slavie David Hovorka má obrovskou smůlu. Ve středečním utkání ve Zlíně si bohužel opět vážně poranil koleno a musí podstoupit operaci.

David Hovorka musel ve Zlíně střídat už v 18. minutě zápasu, kdy si zranění přivodil. Místo něj se na hřišti objevil v ligové premiéře za Slavii Taras Kačaraba.

Stoper sešívaných David Hovorka na jaře nechyběl ani v jednom zápase, v pohárovém duelu s Duklou si dokonce připsal první soutěžní trefu v dresu Slavie. V Karviné po rohovém kopu asistoval na vyrovnávací branku Abdallaha Simy.

Čtvrteční magnetická rezonance v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích bohužel ukázala zranění předního zkříženého vazu v uzdraveném koleni. „Ve čtvrtek podstoupil David všechna vyšetření včetně magnetické rezonance, příští týden podstoupí v ÚVN ve Střešovicích operaci," dodal hlavní lékař Slavie Petr Krejčí mladší.

David Hovorka přestoupil do Slavie v létě 2019 a svými skvělými výkony nejen v lize, ale hlavně i v Lize mistrů si získal místo v základní sestavě a přízeň fanoušků Slavie. Na podzim 2019 si bohužel poranil koleno při utkání v Plzni. Během podzimu 2020 došlo k menšímu zranění během reprezentačního srazu. Davide, jsme s tebou!

Aktuálně

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Feyenoord: Titán, který nikdy nesestoupil

včera
Ve čtvrtek sešívané čeká první venkovní zápas v Evropské konferenční lize, na svém stadionu je přivítá slavný Feyenoord Rotterdam. Představení nizozemského velkoklubu jsme pro vás připravili v našem článku.

Další články