David Střihavka letní přípravu nenastoupí

PRAHA – David Střihavka ve Slavii letní přípravu nenastoupí. Klub na útočníka neuplatnil opci na přestup. Střihavka přišel do Slavie v lednu 2008 po působení v anglickém Norwichi.
PRAHA – David Střihavka ve Slavii letní přípravu nenastoupí. Klub na útočníka neuplatnil opci na přestup. Střihavka přišel do Slavie v lednu 2008 po působení v anglickém Norwichi. Nastoupil do sedmi ligových zápasů, ve kterých vstřelil jednu branku. Nastoupil také v Poháru UEFA proti Tottenhamu.

Střihavku ve slávistickém angažmá přibrzdila zranění. V domácím zápase s Budějovicemi utrpěl zranění oka, v dubnu pak v utkání s Libercem završil svoji smůlu. Po střetu s obráncem si poranil rameno a musel se podrobit operaci vazů klíční kosti, sezona pro něj předčasně skončila.

„Rádi bychom Davidovi poděkovali za jeho podíl na zisku mistrovského titulu, do dalšího angažmá mu přejeme hodně úspěchů,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

Slavia se dohodla s Viktorií Plzeň, jejímž hráčem David Střihavka je, že o další angažování útočníka nebude usilovat.

Mistrovský celek zahajuje letní přípravu soustředěním na Švýcarské boudě v Krkonoších, ve čtvrtek a v pátek se fotbalisté podrobí tradičním zátěžovým testům.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články