Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

„Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům, vážíme si jejich práce,“ zní jednohlasně z kabiny A-týmu. „Zároveň prosíme všechny, kdo můžou, aby se zaregistrovali na třetí dávku očkování. Ta je důležitá,“ dodává za kabinu Tomáš Holeš.

Slavia je kompletně proočkovaná – jak hráči, tak všichni zaměstnanci. Zároveň se celý klub po skončení podzimní části chystá na třetí dávku očkování.

Děkujeme všem zdravotníkům za jejich dennodenní boj s epidemií. Vážíme si jejich pracovního nasazení, energie i neutuchajícímu odhodlání pomáhat. Pomáhat nám všem.

Děkujeme!

Slavia podporuje iniciativu Lékaři pomáhají Česku.

Aktuálně

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

​Únor bude hodně ostrý. Vítání nováčků jsem si užil

včera
​Aleš Mandous se v Portugalsku ohlédl za výjimečným podzimem v jeho podání, soutěživostí, která pohání brankářský tým Slavie, vítání nováčků i svých osobních cílech do jarní části sezony.

Další články