Den s Kudym

Každým čtvrtkem bez fotbalu nás na sociálních sítích provede jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude Ondřej Kúdela.

Aktuální situace nás bohužel dočasně připravila o pravidelný kontakt s hráči na fotbalových utkáních, ten se vám pokusíme zprostředkovat každý čtvrtek, kdy vás vždy svým dnem provede na sociálních sítích jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude oslavenec Ondřej Kúdela. 

Jak vypadá oslava jeho 33. narozenin, jak se udržuje v kondici v omezených domácích podmínkách, nebo jak tráví volný čas s rodinou? To se dozvíte na našich sociálních sítích, stačí hledat #denskudym. Kromě jiného se můžete těšit i na videokonferenci na Instagramu, kde se k němu připojí jeden z hostů. 

Aktuálně

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

dnes
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Další články