Den s Kudym

Každým čtvrtkem bez fotbalu nás na sociálních sítích provede jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude Ondřej Kúdela.

Aktuální situace nás bohužel dočasně připravila o pravidelný kontakt s hráči na fotbalových utkáních, ten se vám pokusíme zprostředkovat každý čtvrtek, kdy vás vždy svým dnem provede na sociálních sítích jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude oslavenec Ondřej Kúdela. 

Jak vypadá oslava jeho 33. narozenin, jak se udržuje v kondici v omezených domácích podmínkách, nebo jak tráví volný čas s rodinou? To se dozvíte na našich sociálních sítích, stačí hledat #denskudym. Kromě jiného se můžete těšit i na videokonferenci na Instagramu, kde se k němu připojí jeden z hostů. 

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články