Den s gólmany

I tímto čtvrtkem vás na sociálních sítích provede někdo z hráčů. Tentokrát na to ale nebude sám, bude se jednat o dvojici brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář.

Ani v tento čtvrtek nezůstanou fanoušci na sociálních sítích ochuzeni o den s hráčem. Tentokrát na to ale výjimečně nebude jeden hráč sám. Celým dnem nás provede dvojice sešívaných brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář. Těšit se tak můžete na Den s gólmany!

Jak začíná jejich den, jak probíhá jejich domácí příprava nebo jak tráví čas s rodinami? To vše a mnohem více ve Dni s gólmany. Nepřijdete ani o tradiční večerní živé vysílání na Instagramu, kde hráči zodpoví vaše dotazy nebo pro vás připraví diváckou soutěž o nějaký jimi podepsaný fotbalový předmět.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články