Den s gólmany

I tímto čtvrtkem vás na sociálních sítích provede někdo z hráčů. Tentokrát na to ale nebude sám, bude se jednat o dvojici brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář.

Ani v tento čtvrtek nezůstanou fanoušci na sociálních sítích ochuzeni o den s hráčem. Tentokrát na to ale výjimečně nebude jeden hráč sám. Celým dnem nás provede dvojice sešívaných brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář. Těšit se tak můžete na Den s gólmany!

Jak začíná jejich den, jak probíhá jejich domácí příprava nebo jak tráví čas s rodinami? To vše a mnohem více ve Dni s gólmany. Nepřijdete ani o tradiční večerní živé vysílání na Instagramu, kde hráči zodpoví vaše dotazy nebo pro vás připraví diváckou soutěž o nějaký jimi podepsaný fotbalový předmět.

Aktuálně

Bylo v našich silách, abychom postoupili

dnes
„Měli jsme to všechno dobře rozehrané. Kdybychom tu penaltu neudělali, tak bychom asi postoupili,“ říká po středečním rozplynutí snu o Lize mistrů Lukáš Masopust.

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Další články