Derby pomáhá!

V roce 1965 se na Strahově na derby mezi Spartou a Slavií sešlo 50 105 diváků, čímž vytvořili absolutní návštěvnický rekord českého fotbalu. V roce 2020 se ho pokusíme překonat! Slavia a Sparta spojily své síly a nabízí vám vstupenky na virtuální derby.

Ačkoliv už se alespoň hráči zapojili v omezeném režimu do tréninku, skutečný fotbal stále hrát nelze. V neděli 10. května si přesto budete moci užít souboj dvou odvěkých rivalů! Slavia společně se Spartou připravují speciální virtuální derby. Těšit se tak v následujících dnech můžete nejen na pohled do historie, ale přímo o víkendu také na zápas mezi oběma rivaly. Jeho podobu vám představíme v následujících dnech.

První soutěž je jasná. Ukažte soupeři, že na tribunách mají převahu sešívaní a podpořte zároveň dobrou věc. Zvolte si v prvním kroku nákupu lístků sektor Slavie. Základní vstupné je 100 Kč, pokud si koupíte do slávistického sektoru dražší vstupenku za 300 korun, můžete se od Slavie těšit na malý dárek. 

Kompletní výtěžek ze vstupného poputuje ke zdravotním sestřičkám, které patří mezi profese nejvíc postižené současnou pandemií nemoci Covid-19. Bližší informace přineseme už brzy. 

Pokud se chcete zapojit do boje s koronavirem i jinak, než koupí vstupenky, přidejte se mezi Sešívané hrdiny!

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články