Desetidenní kemp ve Španělsku odstartoval

Po náročné a komplikované cestě našli slávisté skvělé zázemí v Hotelu Kempinksi v Esteponě nedaleko Marbelly ve Španělsku pro desetidenní kondiční soustředění.

Vše začalo podle plánu. Ve čtvrtek po poledni se slávisté poprvé sešli v kabině v roce 2019. Následovala první tréninková jednotka v posilovně, po které se slávistická výprava přesunula na Letiště Václava Havla.

Informační tabule na letišti nejprve oznámily zpoždění letu do Málagy o hodinu. Po sedmé hodině večerní tak cestující začali nasedat do letadla. V tom se ale bohužel nad Prahou spustila velká sněhová bouře a cestování nejen letadel se zkomplikovalo.

Všichni pasažéři tak museli čekat více než tři hodiny na palubě letadla. Nakonec se však po všech možných problémech podařilo okolo 23. hodiny večerní vzlétnout a nabrat směr Španělsko.

„Určitě to nebylo příjemné, ale bohužel se to stává a nikdo to nemohl nijak ovlivnit. Jsme rádi, že jsme nakonec vůbec odletěli. Z Prahy jsme odcestovali za pět minut dvanáct podle zpráv o počasí, které u nás vládne,“ hlásí záložník Jan Sýkora už ze Španělska.

Podívejte se na reportáž Slavia TV z cesty do Španělska:

Po příletu do Málagy před druhou hodinou ranní čekal na slávisty ještě zhruba hodinový přesun do Hotelu Kempinski v Esteponě nedaleko Marbelly.

Zázemí pro soustředění však tým Jindřicha Trpišovského našel špičkové. Nejen skvěle vybavený pětihvězdičkový hotel, ve kterém hráči najdou tolik potřebnou bohatou regeneraci, nebo posilovnu, ale výhodou je, že hotel je orientován přímo na pláži Středozemního moře a červenobílí tak můžou využívat pro regeneraci i moře.

V pátek dopoledne byla na programu po náročném cestování dobrovolná posilovna, většina týmu však dospávala spánkový deficit z cesty. Odpoledne už se sešívaní podívali poprvé na hřiště a možnosti, které se jim v nedalekém sportovním centru nabízejí, jsou skutečně vynikající. Skvěle upravená dvě tréninková hřiště a velmi prostorná posilovna.

Po prvním záběhovém dnu čeká slávisty tvrdá dřina a velký boj o pozici v základní sestavě. Tak hodně štěstí, pánové!

Fotogalerie

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články