Desetidenní kemp ve Španělsku odstartoval

Po náročné a komplikované cestě našli slávisté skvělé zázemí v Hotelu Kempinksi v Esteponě nedaleko Marbelly ve Španělsku pro desetidenní kondiční soustředění.

Vše začalo podle plánu. Ve čtvrtek po poledni se slávisté poprvé sešli v kabině v roce 2019. Následovala první tréninková jednotka v posilovně, po které se slávistická výprava přesunula na Letiště Václava Havla.

Informační tabule na letišti nejprve oznámily zpoždění letu do Málagy o hodinu. Po sedmé hodině večerní tak cestující začali nasedat do letadla. V tom se ale bohužel nad Prahou spustila velká sněhová bouře a cestování nejen letadel se zkomplikovalo.

Všichni pasažéři tak museli čekat více než tři hodiny na palubě letadla. Nakonec se však po všech možných problémech podařilo okolo 23. hodiny večerní vzlétnout a nabrat směr Španělsko.

„Určitě to nebylo příjemné, ale bohužel se to stává a nikdo to nemohl nijak ovlivnit. Jsme rádi, že jsme nakonec vůbec odletěli. Z Prahy jsme odcestovali za pět minut dvanáct podle zpráv o počasí, které u nás vládne,“ hlásí záložník Jan Sýkora už ze Španělska.

Podívejte se na reportáž Slavia TV z cesty do Španělska:

Po příletu do Málagy před druhou hodinou ranní čekal na slávisty ještě zhruba hodinový přesun do Hotelu Kempinski v Esteponě nedaleko Marbelly.

Zázemí pro soustředění však tým Jindřicha Trpišovského našel špičkové. Nejen skvěle vybavený pětihvězdičkový hotel, ve kterém hráči najdou tolik potřebnou bohatou regeneraci, nebo posilovnu, ale výhodou je, že hotel je orientován přímo na pláži Středozemního moře a červenobílí tak můžou využívat pro regeneraci i moře.

V pátek dopoledne byla na programu po náročném cestování dobrovolná posilovna, většina týmu však dospávala spánkový deficit z cesty. Odpoledne už se sešívaní podívali poprvé na hřiště a možnosti, které se jim v nedalekém sportovním centru nabízejí, jsou skutečně vynikající. Skvěle upravená dvě tréninková hřiště a velmi prostorná posilovna.

Po prvním záběhovém dnu čeká slávisty tvrdá dřina a velký boj o pozici v základní sestavě. Tak hodně štěstí, pánové!

Fotogalerie

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

před 2 dny
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články