Do Slavia museum s A-týmem!

Ve čtvrtek 23. ledna od 16:30 připravilo Slavia Museum pro všechny fanoušky speciální program. Součástí prohlídky muzejních prostor bude i kompletní A-tým!

Slavia Museum otevře své brány netradičně ve čtvrtek 23. ledna odpoledne, a to v 16:30. Součástí prohlídky stadionu bude tentokrát i autogramiáda A-týmu, a to včetně nových posil, která začne cca v 17:00 a bude probíhat v prvním patře muzea. Předpokládaný konec je v 19:00.

V muzeu najdete aktuální artefakty ze zápasu Ligy mistrů v Evropské ligy. Nechybí mistrovské trofeje, medaile nebo cenné kovy slávistů z reprezentací, stejně tak dresy současných i bývalých hráčů Slavie, to vše doplněno o unikátní záběry.

Vstupné do muzea je dle standardního ceníku a vstupenky je možné zakoupit níže v článku a také na místě. Pokladny budou mít ve čtvrtek otevřeno od 10 do 19 hodin. Součástí vstupu bude jako dárek balíček hráčských kartiček.

Prémioví permanentkáři mají vstup zdarma, musí se nicméně nahlásit na emailové adrese museum@slavia.cz do 21. ledna do 18:00.

Ceník vstupenek

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články