Do Slavia museum s A-týmem!

Ve čtvrtek 23. ledna od 16:30 připravilo Slavia Museum pro všechny fanoušky speciální program. Součástí prohlídky muzejních prostor bude i kompletní A-tým!

Slavia Museum otevře své brány netradičně ve čtvrtek 23. ledna odpoledne, a to v 16:30. Součástí prohlídky stadionu bude tentokrát i autogramiáda A-týmu, a to včetně nových posil, která začne cca v 17:00 a bude probíhat v prvním patře muzea. Předpokládaný konec je v 19:00.

V muzeu najdete aktuální artefakty ze zápasu Ligy mistrů v Evropské ligy. Nechybí mistrovské trofeje, medaile nebo cenné kovy slávistů z reprezentací, stejně tak dresy současných i bývalých hráčů Slavie, to vše doplněno o unikátní záběry.

Vstupné do muzea je dle standardního ceníku a vstupenky je možné zakoupit níže v článku a také na místě. Pokladny budou mít ve čtvrtek otevřeno od 10 do 19 hodin. Součástí vstupu bude jako dárek balíček hráčských kartiček.

Prémioví permanentkáři mají vstup zdarma, musí se nicméně nahlásit na emailové adrese museum@slavia.cz do 21. ledna do 18:00.

Ceník vstupenek

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články