Do Slavie přichází na hostování Vojtěch Štěpán

PRAHA/EDEN – Slavia hlásí posilu do zálohy. Klub se dohodl na působení osmadvacetiletého ofenzivního záložníka Vojtěcha Štěpána, který přichází na půlroční hostování s následnou opcí.
„Vzhledem k tomu, že skončilo na konci minulé sezony hostování Janu Vošahlíkovi, tak jsme hledali podobný typ hráče. Jsme velice rádi, že jsme se s Hradcem dohodli na půlročním hostování s následnou opcí,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Miroslav Držmíšek.

Vojtěch Štěpán zasáhne už do páteční generálky před novým ročníkem Gambrinus ligy. Slavia se od 17 hodin utká v Edenu s Baníkem Most.

Vojtěch Štěpán se narodil 8. června 1985, nedávno tedy oslavil své osmadvacáté narozeniny. Odchovanec Sigmy Olomouc začínal s dospělým fotbalem na hostování v Letohradě, v Gambrinus lize pak postupně oblékal dres mateřské Olomouce, Hradec Králové a Jablonce. Od léta 2010 hostoval hbitý záložník znovu v Hradci Králové, kam v loňském roce definitivně přestoupil. V dresu „votroků“ si připsal sedm ligových branek.

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články