Do Slavie přichází na hostování Vojtěch Štěpán

PRAHA/EDEN – Slavia hlásí posilu do zálohy. Klub se dohodl na působení osmadvacetiletého ofenzivního záložníka Vojtěcha Štěpána, který přichází na půlroční hostování s následnou opcí.
„Vzhledem k tomu, že skončilo na konci minulé sezony hostování Janu Vošahlíkovi, tak jsme hledali podobný typ hráče. Jsme velice rádi, že jsme se s Hradcem dohodli na půlročním hostování s následnou opcí,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Miroslav Držmíšek.

Vojtěch Štěpán zasáhne už do páteční generálky před novým ročníkem Gambrinus ligy. Slavia se od 17 hodin utká v Edenu s Baníkem Most.

Vojtěch Štěpán se narodil 8. června 1985, nedávno tedy oslavil své osmadvacáté narozeniny. Odchovanec Sigmy Olomouc začínal s dospělým fotbalem na hostování v Letohradě, v Gambrinus lize pak postupně oblékal dres mateřské Olomouce, Hradec Králové a Jablonce. Od léta 2010 hostoval hbitý záložník znovu v Hradci Králové, kam v loňském roce definitivně přestoupil. V dresu „votroků“ si připsal sedm ligových branek.

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

dnes
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

včera
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

včera
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články