Do přípravy Slavie se zapojil Tomáš Jablonský

PRAHA - Slávisté přivítali na tréninku nového spoluhráče. Do přípravy sešívaných se zapojil odchovanec klubu Tomáš Jablonský.
„Tomáš Jablonský je levonohý hráč, který naposledy nastupoval na postu obránce. Navíc je to odchovanec Slavie a je možné, že nastoupí do středečních přípravných zápasů. Zapojil se do přípravy a do odjezdu týmu na soustředění se rozhodne, jestli bude ve Slavii působit," uvedl sportovní ředitel Slavie Josef Jinoch.

„Slavia mě oslovila, což mě moc potěšilo. Moc rád bych Slavii pomohl, jsem tu doma. Teď s týmem trénuji a uvidí se, co bude dál," prozradil Tomáš Jablonský, který může nastupovat na pozici levého obránce nebo záložníka.

Čerstvě osmadvacetiletý Tomáš Jablonský se ve Slavii neobjevuje poprvé. Svou premiéru si odbyl nejprve v mládežnických celcích, v sešívaném pak debutoval také v české nejvyšší soutěži, a to na jaře 2007 v zápase s Příbramí. Po podzimu pak odešel na hostování do Kladna a následně do Bohemians Praha. Ve Slavii zažil zisk mistrovského titulu, vyzkoušel si prostředí Ligy mistrů a připsal si i starty za reprezentační jednadvacítku.

Většinu své profesionální kariéry ovšem strávil v severočeském Jablonci, kam odešel v létě 2009 a odehrál zde 114 ligových zápasů. Na jaře 2013 si připsal i zisk Poháru České pošty. Levý obránce či záložník si pak v poslední sezoně vyzkoušel zahraniční angažmá ve Slovanu Bratislava, v němž odehrál jedenadvacet ligových utkání.

Aktuálně

TOTÁLNÍ SEZONA! Znovu celé léto na Slavia TV!

dnes
Slavia má za sebou možná vůbec nejlepší sezonu v novodobé klubové historii, což si žádá netradiční zpracování. Slavia TV tak během léta přinese unikátní seriál s pohledem do zákulisí A-týmu. Je tady TOTÁLNÍ SEZONA!

Jiří Bílek o nově složeném B-týmu

dnes
Jiří Bílek představil v rozhovoru ambice a filozofii, se kterým půjde nově vzniklý B-tým do ČFL. „Jsme primárně rezervní tým a případný postup by byl strategický krok kupředu," hlásí člen sportovního vedení klubu, do jehož kompetencí právě B-tým, který v pondělí zahájil také přípravu, spadá.

FORTUNA:LIGA 2019/2020: Start ve Zlíně, derby ke konci září

včera
Rozlosování zápasů základní části FORTUNA:LIGY určilo soupeře Slavie pro ročník 2019/20.

Další články