Do přípravy Slavie se zapojil Tomáš Jablonský

PRAHA - Slávisté přivítali na tréninku nového spoluhráče. Do přípravy sešívaných se zapojil odchovanec klubu Tomáš Jablonský.
„Tomáš Jablonský je levonohý hráč, který naposledy nastupoval na postu obránce. Navíc je to odchovanec Slavie a je možné, že nastoupí do středečních přípravných zápasů. Zapojil se do přípravy a do odjezdu týmu na soustředění se rozhodne, jestli bude ve Slavii působit," uvedl sportovní ředitel Slavie Josef Jinoch.

„Slavia mě oslovila, což mě moc potěšilo. Moc rád bych Slavii pomohl, jsem tu doma. Teď s týmem trénuji a uvidí se, co bude dál," prozradil Tomáš Jablonský, který může nastupovat na pozici levého obránce nebo záložníka.

Čerstvě osmadvacetiletý Tomáš Jablonský se ve Slavii neobjevuje poprvé. Svou premiéru si odbyl nejprve v mládežnických celcích, v sešívaném pak debutoval také v české nejvyšší soutěži, a to na jaře 2007 v zápase s Příbramí. Po podzimu pak odešel na hostování do Kladna a následně do Bohemians Praha. Ve Slavii zažil zisk mistrovského titulu, vyzkoušel si prostředí Ligy mistrů a připsal si i starty za reprezentační jednadvacítku.

Většinu své profesionální kariéry ovšem strávil v severočeském Jablonci, kam odešel v létě 2009 a odehrál zde 114 ligových zápasů. Na jaře 2013 si připsal i zisk Poháru České pošty. Levý obránce či záložník si pak v poslední sezoně vyzkoušel zahraniční angažmá ve Slovanu Bratislava, v němž odehrál jedenadvacet ligových utkání.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články