V sobotu pokračovaly dorostenecké soutěže.
Hradec Králové – Slavia „A“ dorost 2:1 (1:0), I.DL starší
Branka Slavie: Knobloch
Sestava: Lukáš Podaný – Lukáš Budějský (65. Ondřej Walter), Martin Lapáček, Lukáš Doležal, Jan Balík – Daniel Vilhelm (46. Michal Parys), Petr Musil, Michal Švec, Jan Knobloch – Jakub Číhař (75. Zdeněk Buryánek), Petr Mikolanda
Utkání se neslo v nástupu domácího mužstva, které bylo v úvodu díky důrazu a agresivitě velmi nebezpečné. Vytvářelo si mnoho standardních situací, které jsme ustáli jen díky výbornému Podanému. Přesto ani on nedokázal oddálit první branku v naší síti. Ta padla po opakující se chybě a absenci komunikace našich středních obránců Lapáčka a Doležala. Díky špatnému zajištění obránců a prohrané hlavě se soupeř radoval i při zvýšení na 2:0. Teprve pak jsme začali hrát a vytvářet si šance také my, ale proměňování i těch nejvyloženějších příležitostí je v posledním období tristní. Míkolanda, Knobloch a Číhař zahodili samostatné nájezdy. Vytvářeli jsme si dostatek standardních situací, které ovšem zahráváme tak, že soupeř nemá téměř žádné starosti s jejich ubráněním. Nutno podotknout, že Hradec nakonec utkání dotáhl k vítěznému konci díky vlastnostem, které ho zdobily hned při nástupu a které jsou bohužel většině našich hráčů vzdáleny – agresivitou, srdcem a vůlí po vítězství. Hráči, kteří by v těchto momentech měli mužstvo zvednout, jsou jen stínem a velmi vzdáleni svým rolím v mužstvu (Lapáček, Musil, Mikolanda, Knobloch, Buryánek) a na jaře velkým zklamáním.
Mužstvo je po 22. kole na 3. místě.

Neratovice – Slavia „B“ dorost 2:2 (1:0), ČLSD
Branky Slavie: Vacek, Studík
Sestava: Jakub Diviš – Jiří Studík, Michal Pleiner, David Vacek, Petr Cipra – Jiří Novotný, Tomáš Dubský, Jakub Kračman, Miroslav Král (59. Marek Urbanec) – Tomáš Brtna (59. Jan Bauer), Jakub Tomajko
Na špatném terénu padaly branky jen ze standardních situací. Domácí šli do vedení v 36.minutě po rohu. V druhém poločase v 53. minutě zvýšili na 2:0 z trestného kopu. Nám se podařilo v 75.minutě snížit Vackem hlavou po rohu, který zahrával Urbanec. V 80. minutě po autovém vhazování Cipry Studík prostřelil brankáře domácích. V 88. minutě Kračman z dálky nastřelil horní tyč.
Mužstvo je po 22. kole na 8. místě.

Hradec Králové – Slavia „C“ dorost 1:2 (1:1), I.DL mladší
Branky Slavie: Vávra, Marek
Sestava: Michal Toma – Lukáš Kindel (60. Radek Šulc), Josef Dvořák, Vojtěch Marek, Filip Matějka – Michal Kočí, Štěpán Böhm (40. Milan Štěpka), Michal Vávra, Karel Pazdera (45. Roman Švamberg) – Jiří Hausner (53. Jindřich Pavlů), Pavel Eliáš
Před odjezdem seděl na našem týmu velký kámen po porážce v Opavě a špatné hře. Cestou do Hradce proto mluvili trenéři s každým hráčem. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a soupeře nepouštěli za polovinu. Tlak přinesl už v 9. minutě gól - po rohovém kopu se trefil Vávra. V dalším průběhu jsme mohli dát další branky, ale naopak jsme ve 30. inkasovali. Hned po přestávce udělal hrubku brankář Hradce, kdy chytil míč mimo šestnáctku a byl vyloučen. Z velkého tlaku jsme dosáhli branky až v 72. minutě, kdy jsme po standardní situaci rozehráli do vápna, Eliáš vyskočil nejvýše a hlavičkoval do břevna. Odražený míč dorazil z bezprostřední blízkosti do sítě Marek. Dohrávali jsme s hráčskou převahou a vedením, ale v posledních osmi minutách jsme Hradci nabídli dvě gólové příležitosti, které bravurně zlikvidoval brankář Toma.
Nejlepší hráči: Toma, Eliáš
Mužstvo je po 22. kole na 5. místě.

Neratovice – Slavia „D“ dorost 0:4 (0:1), ČLMD
Branky: 2 Proskočil, 2 Zelinka
Sestava: Jan Vild – Miroslav Pecka (41. Jan Jírec), Martin Hladík, Michal Held, Ondřej Vrzal (60. Michal Houžvička) – Jakub Vagrčka, Tomáš Proskočil, Martin Kubec, Tomáš Marc (41. Zdeněk Zahálka) – Jakub Jírovský (41. Tomáš Szako), Karel Zelinka
Celé utkání se hrálo na jednu branku. Na velmi špatném terénu jsme brzy zjistili, že domácí pro nás nejsou soupeř a zápas jsme odehráli v poklidném tempu. I přesto mohlo být skóre vyšší.