Druhý díl slávistického podcastu, tentokrát k derby

V novém díle se věnujeme derby, B-týmu, akci ve Slavia Museu, historii a také soutěži o vstupenky na derby!

S nástupem března je tu i druhý díl nového oficiálního klubového podcastu, který fanouškům pravidelně dává exkluzivní příležitost být ještě blíže dění v klubu. Na posluchače čekají debaty na aktuální témata okolo Slavie, pravidelné rubriky, zajímaví hosté a spoustu dalšího exkluzivního obsahu! Součástí každého podcastu bude velký rozhovor v rámci rubriky Řečnický klub, nebo také pohled slávistických osobností z různých sfér veřejného života na aktuální dění okolo klubu.

Poslechněte si druhý díl!

V druhém díle se můžete těšit na podcast speciálně k derby. V rubrice Řečnický klub promluví brankář Ondřej Kolář, dozvíte se o chystané akci ve Slavia Museu k výročí postupu přes Sevillu, novinky z béčka s Jiřím Bílkem a taky se něco o historii vzájemných zápasů Slavie a Sparty. K derby také promluví Vladimír Šmicer a Josef Hušbauer.

Podcast je k poslechu na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts a také na Soundcloudu. Poslechnout si jej můžete také zde v článku.

Aktuálně

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

včera
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

včera
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

před 2 dny
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Další články