Druhý ročník Slavia International Cupu už v pátek

PRAHA – Před rokem byl k vidění velmi úspěšný premiérový ročník mládežnického turnaje Slavia International Cup a také letos dorazí do Edenu evropské týmy zvučných jmen. Hlavní změnou oproti minulému roku je změna kategorie, tentokrát se účastní hráči do 15 let.
Po povedeném prvním ročníku bude o víkendu Eden opět hostit Slavia International Cup 2017. Ve dnech 21. – 23. 4. přivítá Praha čtyři čínské týmy: Beijing Guoan, Shanghai Greenland Shenhua, Jiangsu Suning a národní tým Číny. Ze Slovenska pak přijede MŠK Žilina, dále pak chorvatský Hajduk Split a rakouský St. Pölten.

Z elitních světových lig se bude turnaje účastnit španělská Málaga CF a anglický West Ham United. Z Čech se pak zúčastní kromě Slavie ještě Sparta a český národní tým U15.

Oproti minulému ročníku turnaje, kdy se účastnily kategorie U11 a U12, bude letošní ročník turnaje určen pro hráče kategorie U15 (tedy ročníky 2002 a mladší). Hrát se tedy bude na celé hřiště s hrací dobou 2x20 minut, v bojích o umístění pak 2x25 minut. Potvrdí naděje Slavie svoji dominanci z ligové soutěže a získají cenu pro vítěze Slavia International Cup?

V loňském roce v kategorii U11 zvítězil Hajduk Split, v U12 pak Juventus Turín. Prohlédněte si fotogalerii z minulého ročníkuProgram začíná v pátek 21. dubna od 14:00 zápasy ve skupinách. Přijďte sešívané podpořit a sledujte průběh turnaje na jeho facebookových stránkách nebo na Twitteru.

Týmy se sjíždějí do Prahy a už trénují! Jak se na turnaj těší Beijing Guoan a reprezentace Číny? Podívejte se videu:
Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články