Fantazie, rozplýval se po losu Stoch

Slavia narazí ve čtvrtfinále Evropské ligy na anglického giganta Chelsea, v jehož barvách nastupoval i slovenský záložník Miroslav Stoch.

„Pro mě osobně je to fantazie! Konečně mi vyšel tip na soupeře a jsem rád, že to bude Chelsea. Sice to bude extrémně náročné, ale já si myslím, že je to top tým, takže ten soupeř se rovná tomu, jako bychom dostali soupeře v Lize mistrů. Jsem fanouškem Chelsea od malička, sleduji výsledky i všechny zápasy. Bude to strašně těžké, ale je to dobrý protivník a bude se na co dívat,“ zářil po losu záložník sešívaných Miroslav Stoch.

Slavia bude tentokrát začínat opět doma. „Je brzo na hodnocení, zda je to horší nebo lepší. Možná je výhoda začínat venku, ale uvidíme,“ dodává.

Soupeře se ale rozhodně nebojí. „Favoritem je Chelsea, ale to samé bylo, když jsme hráli se Sevillou. Může se to postupně v zápasech obrátit a já pevně věřím, že jim to zkomplikujeme a člověk nikdy neví! Doufám, že štěstí bude opět stát na naší straně a můžeme s nimi uhrát dobrý výsledek,“ věří sešívaný středopolař.

V kádru londýnského celku čekají na červenobílé zvučná jména. „Stačí říct Hazard – to je neskutečný hráč, nebo Willian. Myslím, že na každém postu mají hráče světových kvalit,“ říká Stoch.

Po krátkých postupových oslavách už se ale červenobílí opět soustředí na domácí soutěž. „Myslím, že postup je fantastický. Nějaké oslavy byly, ale netřeba to přehánět. V neděli hrajeme další zápas a v lize musíme vyhrávat. Musíme si udržet náskok, který máme, a čeká nás spousta utkání,“ má jasno.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články