Fantazie, rozplýval se po losu Stoch

Slavia narazí ve čtvrtfinále Evropské ligy na anglického giganta Chelsea, v jehož barvách nastupoval i slovenský záložník Miroslav Stoch.

„Pro mě osobně je to fantazie! Konečně mi vyšel tip na soupeře a jsem rád, že to bude Chelsea. Sice to bude extrémně náročné, ale já si myslím, že je to top tým, takže ten soupeř se rovná tomu, jako bychom dostali soupeře v Lize mistrů. Jsem fanouškem Chelsea od malička, sleduji výsledky i všechny zápasy. Bude to strašně těžké, ale je to dobrý protivník a bude se na co dívat,“ zářil po losu záložník sešívaných Miroslav Stoch.

Slavia bude tentokrát začínat opět doma. „Je brzo na hodnocení, zda je to horší nebo lepší. Možná je výhoda začínat venku, ale uvidíme,“ dodává.

Soupeře se ale rozhodně nebojí. „Favoritem je Chelsea, ale to samé bylo, když jsme hráli se Sevillou. Může se to postupně v zápasech obrátit a já pevně věřím, že jim to zkomplikujeme a člověk nikdy neví! Doufám, že štěstí bude opět stát na naší straně a můžeme s nimi uhrát dobrý výsledek,“ věří sešívaný středopolař.

V kádru londýnského celku čekají na červenobílé zvučná jména. „Stačí říct Hazard – to je neskutečný hráč, nebo Willian. Myslím, že na každém postu mají hráče světových kvalit,“ říká Stoch.

Po krátkých postupových oslavách už se ale červenobílí opět soustředí na domácí soutěž. „Myslím, že postup je fantastický. Nějaké oslavy byly, ale netřeba to přehánět. V neděli hrajeme další zápas a v lize musíme vyhrávat. Musíme si udržet náskok, který máme, a čeká nás spousta utkání,“ má jasno.

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články