Fantazie, rozplýval se po losu Stoch

Slavia narazí ve čtvrtfinále Evropské ligy na anglického giganta Chelsea, v jehož barvách nastupoval i slovenský záložník Miroslav Stoch.

„Pro mě osobně je to fantazie! Konečně mi vyšel tip na soupeře a jsem rád, že to bude Chelsea. Sice to bude extrémně náročné, ale já si myslím, že je to top tým, takže ten soupeř se rovná tomu, jako bychom dostali soupeře v Lize mistrů. Jsem fanouškem Chelsea od malička, sleduji výsledky i všechny zápasy. Bude to strašně těžké, ale je to dobrý protivník a bude se na co dívat,“ zářil po losu záložník sešívaných Miroslav Stoch.

Slavia bude tentokrát začínat opět doma. „Je brzo na hodnocení, zda je to horší nebo lepší. Možná je výhoda začínat venku, ale uvidíme,“ dodává.

Soupeře se ale rozhodně nebojí. „Favoritem je Chelsea, ale to samé bylo, když jsme hráli se Sevillou. Může se to postupně v zápasech obrátit a já pevně věřím, že jim to zkomplikujeme a člověk nikdy neví! Doufám, že štěstí bude opět stát na naší straně a můžeme s nimi uhrát dobrý výsledek,“ věří sešívaný středopolař.

V kádru londýnského celku čekají na červenobílé zvučná jména. „Stačí říct Hazard – to je neskutečný hráč, nebo Willian. Myslím, že na každém postu mají hráče světových kvalit,“ říká Stoch.

Po krátkých postupových oslavách už se ale červenobílí opět soustředí na domácí soutěž. „Myslím, že postup je fantastický. Nějaké oslavy byly, ale netřeba to přehánět. V neděli hrajeme další zápas a v lize musíme vyhrávat. Musíme si udržet náskok, který máme, a čeká nás spousta utkání,“ má jasno.

Aktuálně

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Další články