Finále MOL Cupu v Mladé Boleslavi

Slavia se ve finále MOL Cupu utká s FK Jablonec na půdě Mladé Boleslavi. Zápas se hraje ve středu 9. května od 20:15.
Slavia se po šestnácti letech probojovala opět do finále domácího poháru, když postupně vyřadila Třinec, Jihlavu, Liberec a Mladou Boleslav. Do finále se v historii novodobé české ligy dostala počtvrté, svou účast třikrát proměnila v triumf v sezonách 1996/1997, 1998/1999 a 2001/2002. 

V souboji o pohár jí v cestě bude stát Jablonec, který do finále prošel přes FK Jiskru Mšeno - Jablonec nad Nisou, Viktorii Žižkov, 1. FC Slovácko a ve středečním semifinále přes Fastav Zlín. Jablonec je ve finále poosmé, pohár vyhrál dvakrát, naposledy v ročníku 2012/2013.

Finále se bude hrát na Městském stadionu Mladé Boleslavi ve středu 9. května od 20:15. Zápas bude přímým přenosem vysílat ČT Sport. Informace o prodeji vstupenek zveřejníme v pondělí 30. dubna, prodej bude zahájen ve čtvrtek 3. května.

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články