Finále MOL Cupu v Mladé Boleslavi

Slavia se ve finále MOL Cupu utká s FK Jablonec na půdě Mladé Boleslavi. Zápas se hraje ve středu 9. května od 20:15.
Slavia se po šestnácti letech probojovala opět do finále domácího poháru, když postupně vyřadila Třinec, Jihlavu, Liberec a Mladou Boleslav. Do finále se v historii novodobé české ligy dostala počtvrté, svou účast třikrát proměnila v triumf v sezonách 1996/1997, 1998/1999 a 2001/2002. 

V souboji o pohár jí v cestě bude stát Jablonec, který do finále prošel přes FK Jiskru Mšeno - Jablonec nad Nisou, Viktorii Žižkov, 1. FC Slovácko a ve středečním semifinále přes Fastav Zlín. Jablonec je ve finále poosmé, pohár vyhrál dvakrát, naposledy v ročníku 2012/2013.

Finále se bude hrát na Městském stadionu Mladé Boleslavi ve středu 9. května od 20:15. Zápas bude přímým přenosem vysílat ČT Sport. Informace o prodeji vstupenek zveřejníme v pondělí 30. dubna, prodej bude zahájen ve čtvrtek 3. května.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články