Generálka s Baníkem na O2 TV

Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

Slávisty čeká v sobotu 5. února vstup do jarní části FORTUNA:LIGY, ještě předtím ale odehrají přátelské utkání s Baníkem Ostrava. S ním se sešívaní v průběhu podzimu střetli dvakrát, nejprve v Edenu jasně zvítězili 4:0, v posledním kole před Vánoci pak v dramatické přestřelce remizovali v Ostravě 3:3. V dresu domácích tehdy řádil i Yira Sor, který v zimním přestupovém okně posílil sešívané.

Utkání s Baníkem Ostrava začíná v neděli 30. ledna ve 14:00 a sledovat ho můžete živě na kanálu O2 TV Sport, případně tradičně ve formě textového onlinu na klubovém webu. Zápas se z organizačních a epidemiologických důvodů odehraje bez diváků.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články