Gól měsíce srpna - zvítězila trefa Honzy Filipa

Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Filip z kategorie U13.

Anketa mládežnického gólu měsíce srpna byla ukončena. Hlasování proběhlo na Facebookové stránce Slávistická mládež. Nejvíce hlasů obdržel gól Honzy Filipa z kategorie U13 v zápase proti RB Salzburgu. Gratulujeme!

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.