Hellebrand bude hostovat v Opavě, Kosek v Bohemians

Patrik Hellebrand a Daniel Kosek odehrají jarní část sezony na nových adresách.

Oba hráči se se svými kluby připravovali od začátku přípravy, během úterý a středy byla jejich hostování dotažena i po formální a administrativní stránce.

Záložník Patrik Hellebrand míří do Opavy na půlroční hostování bez opce. Mládežnický reprezentant na podzim působil ve Slovácku, kde nastoupil do osmi zápasů na celkem 349 minut. Neskóroval, ale zaznamenal dvě asistence.

Daniel Kosek, levonohý krajní obránce, který dokáže zahrát i v záloze, odchází do Bohemians na rok a půl dlouhé hostování s opcí na přestup. Opce může být do května 2022 ze strany Slavie zrušena. Odchovanec sešívaných během podzimu nastoupil v dresu Liberce do jednoho utkání.