Hellebrand do Opavy, Karafiát zpět do Liberce. A brankáři?

Ondřej Karafiát a Patrik Hellebrand začnou jarní část sezony na nových adresách. Podívejte se další aktuality týkající se hráčů na hostování.

Záložník Patrik Hellebrand má povolení začít přípravu s Opavou. Mládežnický reprezentant se slezským klubem, za který kdysi nastupoval i jeho otec Aleš, odletí v neděli na soustředění do Portugalska. Jeho hostování v Opavě se finalizuje. Patrik Hellebrand na podzim působil ve Slovácku, kde nastoupil do osmi zápasů na celkem 349 minut. Neskóroval, ale zaznamenal dvě asistence.

Liberci, kde před příchodem do Slavie čtyři roky působil, vypomůže na jaře Ondřej Karafiát. Hostování 26letého univerzála na severu Čech se taktéž finalizuje. Během podzimní části FORTUNA:LIGY nastoupil Ondřej Karafiát v sešívaném k sedmi zápasům, často z pozice střídajícího hráče. Celkem odehrál na podzim ve Slavii 182 minut.

Návrat z hostování čeká brankáře Jakuba Markoviče, který se vrací z Mladé Boleslavi. Devatenáctiletý talent za Středočechy odchytal tři utkání, jedno ligové a dvě v poháru. V jednom případě udržel čisté konto. Opačným směrem míří Jan Stejskal, který si za podzim v sešívaném start nepřipsal. Brankářská otázka se ale ještě bude řešit.

Aktuálně

V sobotu od 18:30 venku proti Karviné

před 2 dny
Po výhře nad Olomoucí a postupu v MOL Cupu čeká sešívané v sobotu od 18:30 zápas 16. kola FORTUNA:LIGY na půdě Karviné.

Hráči na hostování: debuty Hellebranda a Malínského

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole a středečních dohrávkách dařilo hráčům Slavie na hostování sledujte v našem přehledu.

B-tým: výhra nad Ústím nad Labem

před 3 dny
Slávistický B-tým porazil ve třetím zápasu Tipsport ligy Ústí nad Labem 4:2.

Další články