Hellebrand do Opavy, Karafiát zpět do Liberce. A brankáři?

Ondřej Karafiát a Patrik Hellebrand začnou jarní část sezony na nových adresách. Podívejte se další aktuality týkající se hráčů na hostování.

Záložník Patrik Hellebrand má povolení začít přípravu s Opavou. Mládežnický reprezentant se slezským klubem, za který kdysi nastupoval i jeho otec Aleš, odletí v neděli na soustředění do Portugalska. Jeho hostování v Opavě se finalizuje. Patrik Hellebrand na podzim působil ve Slovácku, kde nastoupil do osmi zápasů na celkem 349 minut. Neskóroval, ale zaznamenal dvě asistence.

Liberci, kde před příchodem do Slavie čtyři roky působil, vypomůže na jaře Ondřej Karafiát. Hostování 26letého univerzála na severu Čech se taktéž finalizuje. Během podzimní části FORTUNA:LIGY nastoupil Ondřej Karafiát v sešívaném k sedmi zápasům, často z pozice střídajícího hráče. Celkem odehrál na podzim ve Slavii 182 minut.

Návrat z hostování čeká brankáře Jakuba Markoviče, který se vrací z Mladé Boleslavi. Devatenáctiletý talent za Středočechy odchytal tři utkání, jedno ligové a dvě v poháru. V jednom případě udržel čisté konto. Opačným směrem míří Jan Stejskal, který si za podzim v sešívaném start nepřipsal. Brankářská otázka se ale ještě bude řešit.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články