Herní soustředění úspěšně zahájeno

Necelých tři sta kilometrů od Prahy našli slávisté své zázemí pro následující dva týdny. Na herním soustředění je čekají celkem čtyři zápasy.

V pondělí po obědě dorazila slávistická výprava do hotelového resortu Kothmühle nedaleko městečka Neuhofen. „Cesta ubíhala dobře, krátili jsme si ji filmy,“ popsal obránce Michal Frydrych. Na místě našli slávisté výborné podmínky.

„Hřiště máme velmi dobré stejně jako hotel. Nic nám tu nechybí, věřím, že se tady na sezonu dobře připravíme,“ dodal slávistický zadák.

V úterý dopoledne zatím mimo tým trénovali kromě Murise Mešanoviče také Simon Deli, Alexandru Baluta, Per Egil Flo a Miroslav Stoch, který utrpěl lehké zranění v pondělí. Všichni by se ale v brzké době měli zapojit do tréninku s týmem. Na start ve středečním přípravném zápase s Rapidem Vídeň, které budeme vysílat živě na Slavia TV, to ale ještě nevypadá.

Podívejte se na reportáž Slavia TV z úvodu herního soustředění:


Aktuálně

Povinná výhra slávistek nad Duklou

včera
Slávistické fotbalistky si připsaly povinnou výhru nad Duklou 5:0, dvě branky a dvě asistence si připsala Michaela Dubcová.

Po reprezentační přestávce v neděli v Liberci

před 2 dny
Hned pro několik hráčů a trenérský tým bude utkání v Liberci velice prestižní, neboť dříve v dresu Liberce působili.

V osmifinále poháru s Chrudimí

před 2 dny
Slavia bude ve své cestě za obhajobou domácího poháru pokračovat proti druholigové Chrudimi. Přesný termín osmifinálového zápasu bude upřesněn.

Další články