Holeš pozitivní na COVID-19, Malínský do reprezentace

Tomáš Holeš při přetestování na COVID-19 po návratu reprezentace z Izraele vykázal pozitivní nález. Národní tým tak opouští a míří do karantény. Do reprezentace byl pro zápas ve Skotsku naopak povolán Tomáš Malínský.

Tomáš Holeš nebyl původně mezi nakaženými v úvodních vlnách reprezentačního testování na přítomnosti COVID-19, a tak mohl odehrát většinu přípravného utkání na Kypru a několik minut z utkání Ligy národů v Izraeli. Po návratu do České republiky ale vykázal při přetestování společně s trenérem české reprezentace Jaroslavem Šilhavým pozitivní nález. Defenzivní univerzál tak okamžitě opustil reprezentační sraz a nyní se nachází v domácí karanténě.

„Žádné příznaky onemocnění naštěstí nepociťuji, cítím se dobře. Teď zůstávám doma. Bohužel se nedá nic dělat, trápí to u nás hodně lidí. Doufám, že nároďák zápas ve Skotsku zvládne, budu klukům držet palce a myslet na ně, stejně jako na kluky ve Slavii. Držím palce,“ vyřizuje pozdrav svým spoluhráčům.

I přes tyto dva pozitivní nálezy do Skotska pro další utkání Ligy národů odcestuje reprezentace v téměř identickém složení. Původní tým doplní čtveřice hráčů z rezervního kádru včetně Tomáše Malínského, který odcestuje na Britské ostrovy a doplní slávisty Ondřeje Kúdelu, Jana Bořila, Lukáše Masopust, Lukáše Provoda a Petra Ševčíka. 

Aktuálně

Ve středu od 20:00 třetí předkolo Ligy mistrů proti Ferencvárosi

včera
Souboj o postup do play-off Ligy mistrů je tu! U6 ve středu od 20:00 vyzvou slávisté maďarský Ferencváros ve 3. předkole Ligy mistrů.

Ferencváros? Silnější v ofenzivě. Zima má velké zkušenosti

včera
Před středečním zápasem 3. předkola Ligy mistrů, které Slavia v Budapešti sehraje proti Ferencvárosi, rozebral Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci stav kádru i sílu soupeře.

Musíme to vydržet bez fanoušků a zvládnout to za ně

včera
Sešívaní odehrají 3. předkolo Ligy mistrů proti maďarskému Ferencvárosi už ve středu od 20:00. Před zápasem mluvil o duelu na tiskové konferenci pro média útočník Jan Kuchta.

Další články