Holeš pozitivní na COVID-19, Malínský do reprezentace

Tomáš Holeš při přetestování na COVID-19 po návratu reprezentace z Izraele vykázal pozitivní nález. Národní tým tak opouští a míří do karantény. Do reprezentace byl pro zápas ve Skotsku naopak povolán Tomáš Malínský.

Tomáš Holeš nebyl původně mezi nakaženými v úvodních vlnách reprezentačního testování na přítomnosti COVID-19, a tak mohl odehrát většinu přípravného utkání na Kypru a několik minut z utkání Ligy národů v Izraeli. Po návratu do České republiky ale vykázal při přetestování společně s trenérem české reprezentace Jaroslavem Šilhavým pozitivní nález. Defenzivní univerzál tak okamžitě opustil reprezentační sraz a nyní se nachází v domácí karanténě.

„Žádné příznaky onemocnění naštěstí nepociťuji, cítím se dobře. Teď zůstávám doma. Bohužel se nedá nic dělat, trápí to u nás hodně lidí. Doufám, že nároďák zápas ve Skotsku zvládne, budu klukům držet palce a myslet na ně, stejně jako na kluky ve Slavii. Držím palce,“ vyřizuje pozdrav svým spoluhráčům.

I přes tyto dva pozitivní nálezy do Skotska pro další utkání Ligy národů odcestuje reprezentace v téměř identickém složení. Původní tým doplní čtveřice hráčů z rezervního kádru včetně Tomáše Malínského, který odcestuje na Britské ostrovy a doplní slávisty Ondřeje Kúdelu, Jana Bořila, Lukáše Masopust, Lukáše Provoda a Petra Ševčíka. 

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Nikdy se nevzdáme, další zápasy musíme vyhrát

včera
Ibrahim Traoré na půdě Maccabi Haifa vedl slávisty s kapitánskou páskou. Po prohře o gól ale neměl mnoho důvodů k radosti.

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

včera
Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Další články