Hráči na hostování: Góly Musy a Čermáka

Divoká přestřelka Viktorie Žižkov s Pardubicemi skončila 4:4, dvakrát se trefil Petar Musa, jednou pak Marcel Čermák. Poprvé za Příbram nastoupil Ruslan Mingazov.

FORTUNA:LIGA

Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) – Na půdě Jablonce odehrál celé utkání, pomohl k čistému kontu a zisku tří bodů za výhru 3:0.

Ruslan Mingazov (Příbram) – Proti Olomouci si připsal premiérový start za Příbram. Nastoupil na závěrečných 32 minut a pomohl k těsné výhře 1:0 nad Olomoucí.

FORTUNA NÁRODNÍ:LIGA

Jonas Auer (Viktoria Žižkov) – Poprvé nastoupil za Viktorii Žižkov a v divokém utkání s Pardubicemi, které skončilo 4:4, odehrál 63 minut.

Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) – Nastoupil v základní sestavě a ve 48. minutě střelou z dálky zvyšoval na 3:1. V 77. minutě střídal.

Petar Musa (Viktoria Žižkov) – Dvěma góly přispěl k přestřelce s Pardubicemi (4:4), byl střídán v poslední minutě zápasu.

Martin Otáhal (Viktoria Žižkov) – Za Viktorii opět odchytal celý duel.

Ondřej Žežulka (Viktoria Žižkov) – V obraně Žižkova proti Pardubicím si připsal plnou porci minut.

Andrei Sintean (Viktoria Žižkov) – Také on nastoupil za rezervu, za kterou hrál celých 90 minut.

Kristijan Trapanovski (Viktoria Žižkov) – Za B-tým odehrál druhý poločas.

Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov) – Za A-tým nenastoupil, za rezervu odehrál 83 minut a vstřelil jeden gól, B-tým Viktorie ale prohrál s Duklou Jižní Město 2:3.

ČFL

Lukáš Veselý (Vltavín) – Proti Domažlicím hrál 86 minut, jeho tým na domácí půdě zvítězil 5:2.

Šimon Havrda (Litoměřicko) – Závěrečných 11 minut odehrál v domácím duelu proti Velvarům. Litoměřicko zvítězilo 2:1.

Jan Kuchta (Slovácko), Daniel Trubač (Teplice), Tomáš Freit (Opava), David Beňo, Imad Rondić a Václav Pardubský (Viktoria Žižkov), Daniel Krejdl (Slavoj Vyšehrad) a Olivier Kungue (Ústí nad Labem) do utkání nezasáhli.

Aktuálně

Poslední krok je nejtěžší, ale v postup pevně věříme

dnes
Ve čtvrtek od 21:00 čeká sešívané rozhodující duel proti Zenitu o postup do jarních bojů Evropské ligy. A trenér Jindřich Trpišovský i záložník Josef Hušbauer věří, že Slavia poslední krok zvládne.

Poslední domácí zápas roku 2018 se Zenitem!

dnes
Slavii čeká poslední zápas ve skupině Evropské ligy UEFA! Ve čtvrtek 13. prosince se utká se Zenitem Petrohrad, který už má jisté první místo ve skupině. O druhé postupové místo budou na domácím hřišti v Edenu bojovat fotbalisté Slavie. Zápas začíná ve 21 hodin.

​Slávistická návštěva v Motole

včera
Jako tradičně v předvánočním čase si slávisté našli čas, aby navštívili dětskou Transplantační jednotku Fakultní nemocnice v Motole, kam sešívaní chodí pravidelně už přes deset let.

Další články