Hráči na hostování: Góly Musy a Čermáka

Divoká přestřelka Viktorie Žižkov s Pardubicemi skončila 4:4, dvakrát se trefil Petar Musa, jednou pak Marcel Čermák. Poprvé za Příbram nastoupil Ruslan Mingazov.

FORTUNA:LIGA

Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) – Na půdě Jablonce odehrál celé utkání, pomohl k čistému kontu a zisku tří bodů za výhru 3:0.

Ruslan Mingazov (Příbram) – Proti Olomouci si připsal premiérový start za Příbram. Nastoupil na závěrečných 32 minut a pomohl k těsné výhře 1:0 nad Olomoucí.

FORTUNA NÁRODNÍ:LIGA

Jonas Auer (Viktoria Žižkov) – Poprvé nastoupil za Viktorii Žižkov a v divokém utkání s Pardubicemi, které skončilo 4:4, odehrál 63 minut.

Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) – Nastoupil v základní sestavě a ve 48. minutě střelou z dálky zvyšoval na 3:1. V 77. minutě střídal.

Petar Musa (Viktoria Žižkov) – Dvěma góly přispěl k přestřelce s Pardubicemi (4:4), byl střídán v poslední minutě zápasu.

Martin Otáhal (Viktoria Žižkov) – Za Viktorii opět odchytal celý duel.

Ondřej Žežulka (Viktoria Žižkov) – V obraně Žižkova proti Pardubicím si připsal plnou porci minut.

Andrei Sintean (Viktoria Žižkov) – Také on nastoupil za rezervu, za kterou hrál celých 90 minut.

Kristijan Trapanovski (Viktoria Žižkov) – Za B-tým odehrál druhý poločas.

Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov) – Za A-tým nenastoupil, za rezervu odehrál 83 minut a vstřelil jeden gól, B-tým Viktorie ale prohrál s Duklou Jižní Město 2:3.

ČFL

Lukáš Veselý (Vltavín) – Proti Domažlicím hrál 86 minut, jeho tým na domácí půdě zvítězil 5:2.

Šimon Havrda (Litoměřicko) – Závěrečných 11 minut odehrál v domácím duelu proti Velvarům. Litoměřicko zvítězilo 2:1.

Jan Kuchta (Slovácko), Daniel Trubač (Teplice), Tomáš Freit (Opava), David Beňo, Imad Rondić a Václav Pardubský (Viktoria Žižkov), Daniel Krejdl (Slavoj Vyšehrad) a Olivier Kungue (Ústí nad Labem) do utkání nezasáhli.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články