Hráči na hostování: Slávisté tentokrát bez gólu

Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

FORTUNA:LIGA

Jan Sýkora (FK Jablonec): Šikovný křídelník odehrál v domácím zápase proti Českým Budějovicím celých devadesát minut, gólově se ale neprosadil a Jablonec podlehl svému soupeři těsně 0:1. V největší šanci se Jan Sýkora ocitl v polovině první půle, kdy ale svůj akrobatický pokus poslal nad břevno.

Jakub Jugas (FK Jablonec): Zkušený stoper odehrál proti Českým Budějovicím celý zápas, v obraně podal dobrý výkon a blýskl se zejména v průběhu prvního poločasu, kdy obětavě vykopl střelu Nováka. I přes svoji spolehlivou hru ale nakonec výhře hostů zabránit nedokázal.

Petar Musa (FC Slovan Liberec): Na hřišti Olomouce odehrál celý zápas, na skvělou gólovou formu z minulých utkání ale tentokrát nenavázal. V prvním poločase nejprve ve velké šanci ztroskotal na domácím Mandousovi, v druhé pětačtyřicetiminutovce pak jeho pokus vykopl z brankové čáry vracející se Vepřek a mladý chorvatský reprezentant tak nakonec porážce svého týmu 0:1 nezabránil.

Oscar Dorley (FC Slovan Liberec): Talentovaný záložník strávil na trávníku Sigmy téměř devadesát minut, ani on ale nedokázal odvrátit porážku svého týmu.

Jan Kuchta (FC Slovan Liberec): Proti Olomouci naskočil na hřiště na závěrečných deset minut, srovnat nepříznivě se vyvíjející skóre se mu ale nepodařilo.