Hranice pokořena: 100 tisíc sledujících na Instagramu

Slavia dosáhla na sociální síti Instagram jako první český tým hranice 100 tisíc sledujících.

Oficiální Instagramový profil sešívaných překonal magickou hranici 100 tisíc sledujících den po zápase s Interem Milán, Slavia se navíc stala prvním českým fotbalovým klubem, který na tuto metu dosáhl! 

Na Instagramu jsme aktivní od 9. března 2014. Od té doby jsme vám přinesli více než 2 600 příspěvků, mnoho živých vstupů a zprostředkovali nespočet zápasových emocí všeho druhu! Všem fanouškům, kteří nás nejen na této, ale i na ostatních sociálních sítích sledují a podporují, mnohokrát děkujeme a doufáme, že vás obsah našeho Instagramového profilu baví!

Ti z vás, kteří nás doposud na Instragramu nesledují, určitě neváhejte přidat odběr na @slaviapraha! Na Facebooku nás pak najdete ZDE a na Twitteru ve dvou jazykových variantách – české @slaviaofficial a anglické @slavia_eng. V neposlední řadě si nenechte uniknout obsah, který vám na YouTube poskytuje Slavia TV.

Aktuálně

Přál bych si, aby nám to takhle sedlo častěji

včera
Sešívaní porazili v posledním zápase roku budějovické Dynamo jasně 4:1. „První poločas zasluhuje velké uznání," chválí své svěřence Jindřich Trpišovský.

Měl jsem v hlavě hattrick, říká Škoda

včera
Útočník Milan Škoda pomohl svému týmu při výhře nad Českými Budějovicemi dvěma brankami. ​„Cítil jsem se vážně dobře," říká kanonýr sešívaných.

Chtěli jsme se co nejlépe rozloučit s povedeným rokem

včera
Gólem do sítě Českých Budějovic přispěl k vysoké výhře 4:1: „Zase jsem to netrefil úplně ideálně, ale měl jsem trochu více štěstí," říká střelec třetí branky Slavie.

Další články