Hranice pokořena: 100 tisíc sledujících na Instagramu

Slavia dosáhla na sociální síti Instagram jako první český tým hranice 100 tisíc sledujících.

Oficiální Instagramový profil sešívaných překonal magickou hranici 100 tisíc sledujících den po zápase s Interem Milán, Slavia se navíc stala prvním českým fotbalovým klubem, který na tuto metu dosáhl! 

Na Instagramu jsme aktivní od 9. března 2014. Od té doby jsme vám přinesli více než 2 600 příspěvků, mnoho živých vstupů a zprostředkovali nespočet zápasových emocí všeho druhu! Všem fanouškům, kteří nás nejen na této, ale i na ostatních sociálních sítích sledují a podporují, mnohokrát děkujeme a doufáme, že vás obsah našeho Instagramového profilu baví!

Ti z vás, kteří nás doposud na Instragramu nesledují, určitě neváhejte přidat odběr na @slaviapraha! Na Facebooku nás pak najdete ZDE a na Twitteru ve dvou jazykových variantách – české @slaviaofficial a anglické @slavia_eng. V neposlední řadě si nenechte uniknout obsah, který vám na YouTube poskytuje Slavia TV.

Aktuálně

B-tým: V Písku výhra po penaltách

včera
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Výdej vstupenek na derby odstartuje ve čtvrtek 2. 7. ve 14 hodin

včera
Vstupenku na poslední zápas finále FORTUNA:LIGY proti Spartě budou moci získat permanentkáři, kteří nenavštívili domácí zápasy s Plzní nebo s Jabloncem.

B-tým čeká poslední zápas Letní ligy

před 2 dny
Ve středu zavítá sešívané béčko do Písku na poslední utkání METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020.

Další články