sparta>slavia

Hušbauer: Letos jsme silnější než před Anderlechtem

PRAHA/EDEN - Loni byl před kvalifikací evropských pohárů jedním z nejzkušenějších hráčů Slavie, letos má vedle sebe řadu ještě zkušenějších hráčů. Přesto Josef Hušbauer zůstává před BATE nohama na zemi. „Základ je neinkasovat. I výsledek 1:0 by byl super,“ říká záložník Slavie.
„Letos jsme silnější, než jsme byli třeba proti Anderlechtu. Byli jsme nezkušený tým, hodně kluků hrálo poprvé v kvalifikaci o evropské poháry a Anderlecht byl navíc hodně silný soupeř,“ vzpomíná Hušbauer na loňské zápasy v kvalifikaci o Evropskou ligu.

S novými posilami přišla zkušenost a i my, kteří jsme to hráli minulý rok, jsme si to zažili. Věřím, že jsme silnější než minulý rok a taky věřím, že se to ukáže i na hřišti,“ pokračoval záložník sešívaných.

„Postup by byl obrovský úspěch. Vždycky jsem hrál jen Evropskou ligu a zahrát si i Ligu mistrů je můj velký sen,“ vyhlíží Hušbauer.

„Nové posily zapadly do týmu velmi dobře a je vidět, že mají něco odehráno. Je tam velká zkušenost, dokáží hru zklidnit, i když se nedaří, a věřím, že nám každý, kdo přišel, hodně pomůže,“ pokračoval Josef Hušbauer o letních posilách.

„Pro mě je lepší, když je tu více zkušených hráčů, kteří zažili víc než já. Tlak se rozloží a bude se víc čekat od hráčů, kteří toho víc odehráli. Já se ale role toho zkušenějšího nevzdávám, budu se snažit pomoci, jak to jen půjde. My všichni potáhneme za jeden provaz a zvládneme to,“ dodává Hušbauer.

„Na atmosféru se těšíme. Lidi nás v minulosti hnali dopředu, i když se nám nedařilo, a já věřím, že budou i tentokrát,“ zakončil záložník červenobílých.

Fotogalerie

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články