I zápas se Slováckem věnujeme útulkům

Pomozme zlepšit život opuštěným a týraným zvířatům. Učinit tak můžete například nákupem trička ve Fanshopu, financemi anebo adopcí.

Projekt Běhejme a pomáhejme útulkům se věnuje už řadu let pomoci psům a kočkám z útulků. Letos jsme se proto rozhodli společně s Fanshopem SK Slavia Praha zapojit do této dobročinné aktivity, abychom zvýšili povědomí o zvířatech v útulcích a také abychom je finančně podpořili. Více informací o projektu si můžete přečíst na webu behproutulky.cz.

Vznikla tedy akce DEN ZVÍŘAT, který připadá symbolicky na 4. říjen, kdy je Mezinárodní den zvířat. Pomoc míří nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, kde pomáhají týraným koním, hospodářským zvířatům a spolek, hájící a prosazující práva zvířat. Organizátoři vybrali celkem 112 útulků, ke kterým podpora poputuje.

Podpořit takovou akci můžete nákupem slávistického zvířecího trička v našem fanshopu, dalších psích triček a módních propriet v eshopu organizátorů, finančním příspěvkem na transparentní účet organizace (naleznete zde), anebo adopcí zvířete z útulku. Nepodporujte množírny zvířat, raději adoptujte.

Dosud se už organizátorům podařilo vybrat přes 2 miliony korun! Akce potrvá až do 4. října a v domácích zápasech Slavie s Teplicemi a se Slováckem se budeme tomuto projektu věnovat. 

Aktuálně

Co se stalo po gólu, nevím. Měl jsem ale obrovskou radost

před 2 dny
Do zápasu naskočil Peter Olayinka z lavice a jedinou brankou zápasu zařídil na úkor vlastního zdraví tři body pro Slavii. Po zápase už ale vyhlížel další utkání. ​„Proti Nice bude důležité získat další tři body, proti Leverkusenu bylo vidět, že jsme dobře připravení.“

Přesně takový zápas může pomoci našemu sebevědomí

před 2 dny
Sešívaní zvítězili v druhém utkání Evropské ligy proti silnému Leverkusenu. ​„Potřebujeme přesně tuhle bojovou mentalitu, kterrou jsme ukázali u gólu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Největší vítězství, které jsem zažil

před 3 dny
David Zima nastoupil poprvé v kariéře v Evropské lize. „Neskutečně jsem si to užil," říká stoper sešívaných.

Další články