sparta>slavia

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Níže se dozvíte veškeré informace k prodeji pro jednotlivé skupiny fanoušků. Doporučujeme si přečíst také sekci Často kladené otázky, kde se dozvíte řadu užitečných informací.

Návody na samoověření vstupenek naleznete na našem webu v sekci Vstupenky.

Pozor! Od 1. 11. se mění pravidla pro ověřování bezinfekčnosti. Zkracuje se doba platnosti testů, nově je ale již nepotřebují děti mladší 12 let. Více informací naleznete níže v článku.

Držitelé permanentních vstupenek

Předprodej pro permanentkáře bude zahájen v pondělí 25.10. ve 14:00 hodin a skončí v pátek 29.10. ve 13:30 hodin.

Permanentkáři si budou moci pořídit až 3 vstupenky za zvýhodněnou cenu na kterákoliv dostupná místa v rámci stadionu. Rezervace sedadel dle permanentní vstupenky byla ukončena společně s prodejem balíčků na EKL.

Na vstupenky zakoupené v předprodeji již nelze aplikovat dodatečné slevy (OP/FK, Student, ZTP/P, Senior). Dětskou vstupenku bude možné zakoupit za cenu dle ceníku.

Každou zakoupenou vstupenku je potřeba před vstupem na stadion nejdříve ověřit. Návod naleznete v sekci Vstupenky. Toto platí i pro již ověřené držitele permanentních vstupenek.

Pozor, změna jména a příjmení na vstupence nebude po zakoupení vstupenek možná.

Nákup je možné provést pouze na TicketPortalu. Po výběru utkání budete vyzváni k zadání čísla permanentky a ověřovacího údaje.Vstupenky bude možné zakoupit v rámci jednoho nákupu v počtu 1-3 kusy, nelze je dokupovat postupně.

Držitelé karet EDENka

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen společně s prodejem pro permanentkáře, tedy v pondělí 25.10.od 14:00 hodin a skončí v pátek 29.10. ve 13:30 hodin.

Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platit pro vstup na utkání. Nemusí ji tedy před utkáním ověřovat.

Změna jména a příjmení na vstupence není pro EDENkáře možná z důvodu propojení jeho covid kompetence.

Nákup je možné provést pouze na TicketPortalu. Po výběru utkání budete vyzváni k zadání čísla Edenky a ověřovacího údaje.

Volný prodej vstupenek

Volný prodej bude zahájen v pátek 29.10. ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání.

Vstupenky ve volném prodeji si mohou pořídit všichni fanoušci, kteří při aktivaci vstupenky prokážou svoji bezinfekčnost. Jak na to se dozvíte v sekci Vstupenky.

Vstupenky ve volném prodeji bude možné zakoupit také na pokladnách.  Bližší informace k prodeji na pokladnách se dočtete v sekci Často kladené otázky.

Držitelé balíčků na EKL

Prodej balíčků byl již ukončen. Majitelé balíčků na základní skupinu Evropské Konferenční ligy obdrželi vstupenky na utkání s Maccabi Haifa a Feyenoord Rotterdam společně se vstupenkami na Union Berlin na svůj email hned po nákupu balíčku.

Doporučujeme si zkontrolovat platnost vstupenek ve svém TicketPortal účtu v sekci Moje objednávky a případně si vstupenky ověřit dle návodu uvedeného v sekci Vstupenky.

Změna jména na vstupence není na základě nastavených pravidel pro prodej balíčků možná.

Otevírací doba pokladen

den datum otevírací doba
Sobota 30. 10. 10:00 - 18:00
Neděle 31. 10. 10:00 - 19:00 (prodej na Haifu skončí v 16:00)
Středa 03. 11. 14:00 - 19:00
Čtvrtek 04. 11. 10:00 - 21:30

Ceník

CENÍK VSTUPENEK NA ZÁPAS S MACCABI HAIFOU
Předprodej pro Permanentkáře a Edenkáře
Volný prodej
KATEGORIE A
102, 103, 104, 127, 128, 129, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 227, 228, 229, 230
1 141 Kč 1 630 Kč

114, 115, 116 - speciální vstup 1 141 Kč 1 630 Kč

KATEGORIE B
112, 113, 117, 118   
875 Kč 1 250 Kč

KATEGORIE TRIBUNA SEVER
105, 106, 107, 108, 109, 110
630 Kč   900 Kč
KATEGORIE C
111, 122, 123, 124, 125, 126
595 Kč
 Není v prodeji
KATEGORIE HOSTÉ (AWAY FANS) - 850 Kč
SEKTOR RODIČE A DĚTI DOSPĚLÁ 1 141 Kč
1 630 Kč

DĚTSKÁ VSTUPENKA (DÍTĚ DO 15 LET NEBO 150 CM) 400 Kč 400 Kč

STUDENTSKÁ VSTUPENKA - TRIBUNA J. W. MADDENA, TRIBUNA VÝCHOD - 850 Kč
STUDENTSKÁ VSTUPENKA - TRIBUNA SEVER 690 Kč

STUDENTSKÁ VSTUPENKA - TRIBUNA FRANTIŠKA PLÁNIČKY
- 590 Kč

Vozíčkář H1,H2 -
200 Kč

Často kladené otázky

Odkdy platí nová opatření pro děti do 12 let?

Veškerá nová opatření nabývají účinnosti od 1. listopadu, tzn. změny se už týkají utkání s Maccabi Haifa. Pro toto utkání platí, že děti do 12 let budou svou „bezinfekčnost“ prokazovat potvrzením svého věku (počínaje 12. narozeninami už ale musí mít klasické potvrzení bezinfekčnosti). 

Pozor, stále platí, že i dětské vstupenky je nutné validovat před utkáním předložením dokladu potvrzujícím věk dítěte (například kartička pojištěnce). Validace je možná na pokladnách, či elektronicky na overeni@slavia.cz. Ověření přes email končí 24 hodin před výkopem utkání.

Kdo je brán jako bezinfekční neboli COVID kompetentní?

Pozor, délka platnosti testů bude od 1. listopadu zkrácena, na utkání s Maccabi Haifa tedy platí přísnější pravidla než doposud.

Jako bezinfekční se bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní
  • Antigenním testem ne starším než 24 hodin
  • PCR testem ne starším než 72 hodin

Pro děti do 12 let bude vstup umožněn na základě předložení dokumentu prokazujícího věk dítěte na pokladnách stadionu.

Pokud bude držiteli vstupenky odepřen vstup na stadion z důvodu neprokázání COVID kompetence, nelze v tomto případě uplatňovat nárok na refundaci vstupenky.

Jak mohu ověřit moji vstupenku?

Vstupenky lze ověřit jedním z následujících způsobů:

  • Samoověření z pohodlí domova je nejjednodušší způsob ověření. Návod jak na to naleznete na webu www.slavia.cz v sekci Vstupenky.
  • Ověření na pokladnách Sinobo Stadium. Vstupenky lze ověřit i na pokladnách č.4 v rámci otevíracích hodin. Je zde ale riziko delší čekací doby ve frontách. Pokud máte možnost, ověřte si vstupenky sami pomocí návodu výše.

Platí na utkání má permanentní vstupenka?

Neplatí. Na toto utkání platí pouze tištěné vstupenky či HomeTickety. V předprodeji lze díky permanentní vstupence pořídit až 3 vstupenky.

Jak poznám, že mám ověřenou vstupenku?

Kontrolu stavu covid kompetence lze provést ve svém účtu Ticketportal v sekci Moje objednávky. Zároveň vám po úspěšném ověření přijde potvrzovací email od Ticketportalu.

Mohu si zakoupit vstupenku na pokladně stadionu?

Prodej vstupenek ve volném prodeji bude probíhat 30.10., 31.10., 3.11. dle otevíracích hodin pokladen (aktuální časy zde) a to na pokladnách u vstupu číslo 4 a následně v den utkání 4.11. (10:00 – 21:30) bude možnost zakoupit vstupenky na pokladnách u vstupu číslo 2.

Na pokladnách u vstupu číslo 4 bude v den utkání s Haifou probíhat pouze ověřování HomeTicketů. Vstupenky na pokladnách bude moci zakoupit pouze osoba, která prokáže svou COVID kompetenci platnou ke dni utkání s Maccabi Haifa.

Mohu zakoupit vstupenku na jiné jméno, než je napsané na EDENce?

Při nákupu v předprodeji pro držitele EDENek nelze změnit jméno na vstupence z důvodu evidence ověřených covid kompetentních EDENkářů. Vstupenku lze tedy zakoupit pouze na stejné jméno, které je uvedené na EDENce. Všechny vstupenky jsou z důvodu adresného ticketingu na jméno. Při vstupu na stadionu bude probíhat kontrola totožnosti oproti předložení dokladu totožnosti.Nákup vstupenky na jiné jméno bude možný v rámci volného prodeje.

Mohu vstupenku přepsat na někoho jiného?

Změna jména po zakoupení vstupenky nebude možná. Před nákupem tedy pečlivě zvažte, které jméno na vstupenku zadáváte. Všechny vstupenky jsou z důvodu adresného ticketingu na jméno. Při vstupu na stadionu bude probíhat kontrola totožnosti oproti předložení dokladu totožnosti.

Dostanu se na utkání se vstupenkou v mobilu?

Ne, pro ověření vstupenky, stejně jako pro vstup na stadion je nutné mít vstupenku předem vytištěnou!

Lze si pořídit vstupenku jinde než přes Ticketportal nebo na pokladnách?

Oficiální prodej vstupenek probíhá pouze vprodejní síti Ticketportal a na pokladnách Sinobo Stadium, varujeme před nákupem vstupenek přes jiné přeprodejní kanály, jejich vstupenky nemusí být platné a na stadion se tak nemusíte dostat.

How can I buy a ticket to the Away sector?

All tickets to the away sectors are provided by Away team. Please contact your club to get more information.

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články