Informace k domácímu zápasu s Olomoucí

V neděli 28. července od 19 hodin nás čeká první domácí zápas nové sezony. Přečtěte si v článku důležité informace k zápasu.

Uzavřené sektory

Z rozhodnutí disciplinární komise LFA bude v tomto zápase zavřená Tribuna Sever, tedy sektory 106, 107, 108, 109 a 110. Permanentkáři z Tribuny Sever budou na tento zápas přesunuti na protější tribunu – tedy na Tribunu Františka Pláničky, konkrétně do sektorů 122, 123 a 124. Žádáme fanoušky, aby při vstupu na stadion využili standardní vchody, které mají uvedeny na svých permanentkách. Fanoušci, kteří mají své permanentky na Tribunu Sever, musejí použít vstupy číslo 1 a 2. K přesunu na Tribunu Františka Pláničky poté použijí koridor uvnitř stadionu, který bude průchozí.

Permanentky v prodeji

Permanentní vstupenky jsou stále v prodeji, proto neváhejte a kupujte na pokladnách v Edenu a online. Veškeré informace a online nákup naleznete zde.

Chcete-li si zakoupit zlevněnou permanentní vstupenku (například studentskou), je nutné se na pokladnách v Edenu či centrále Ticketportalu prokázat průkazem opravňujícím vás k získání slevy. Tyto permice není možné zakoupit online.

Pro nákup permanentky je třeba vyplnit, vytisknout, podepsat a přinést formulář, který si můžete stáhnout zde.

V den zápasu nebude možné vyzvedávat permanentní vstupenky za voucher, doporučujeme si permanentku vyzvednout už nyní.

Vstupenky od pátku

Vstupenky na zápas s Olomoucí půjdou do předprodeje pro členy Klubu Slavia v pátek 26. července od 20:00 online a do volného prodeje pak v sobotu 27. července od 12:00. Prodávat se budou v kategorii Z1 od 210 Kč.

Otevírací doba pokladen

Otevírací dobu naleznete zde. V den zápasu nebude možné vyzvedávat permanentní vstupenky za voucher, doporučujeme si permanentku vyzvednout už nyní.

Chcete-li uplatnit jakoukoliv změnu v rámci slev či přesunu vašeho místa na tribuně, je nutné změny řešit přímo pokladně stadionu či na centrále Ticketportalu. Centrála Ticketportalu má otevřeno v pracovní dny od 9 do 17 hodin.

Aktuálně

Petar Musa odletí se Slavií do Portugalska

včera
Útočník Petar Musa se vrací z hostování v Liberci a ve středu odletí se Slavií na herní soustředění.

TOTÁLN! SEZONA dokumentem roku 2019

včera
TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV obsadila první místo v iDNES.cz televizních cenách 2019 v kategorii dokumentární cyklus.

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

před 2 dny
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Další články