Informace k domácímu zápasu se Slováckem

Přijďte v neděli do Eden na ligový zápas Slavie se Slováckem. V článku se dozvíte veškeré důležité informace, které potřebujete pro návštěvu vědět.

Zápas se hraje 12. září od 19 hodin. Brány stadionu se otevírají v 17:30 hodin.

Vstupenky

 • Kdo ještě nemá ověřenou vstupenku nebo permanentku, může k ověření využít pokladny č.4, které budou otevřeny od 10:00 do 19:30.
 • Na zápas se Slováckem si stále můžete zakoupit vstupenky. V prodeji jsou online přes Ticketportal nebo v den zápasu na pokladnách č.2 v Edenu (vedle hotelu IRIS). Otevírací doba pokladen je taktéž od 10:00 do 19:30. 
 • Koupě vstupenky je možná jen po předložení tzv. bezinfekčnosti (tedy očkování, prodělání nemoci nebo antigen/PCR test).

Doprava a parkování

 • Využít můžete parkoviště P2 před stadionem u hotelu Iris. Parkovací lístek můžete zakoupit při vjezdu na parkoviště, cena parkování je 200 korun. Zaparkovat také můžete na krytém parkovišti naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun. Pokud cestujete do Prahy z větší vzdálenosti autem, doporučujeme využít parkoviště v okolních částech Prahy a přímo ke stadionu dojet linkou MHD. 
 • Jednou z variant je parkování u obchodního centra Vivo! Hostivař. Vhodné je také využít parkoviště P+R. Nejbližší se nacházejí u konečné stanice metra A Depo Hostivař, u stanice metra Skalka nebo u Centra Chodov. 
 • Podrobné informace o parkování a dopravě v okolí Edenu najdete zde. Pro parkování autobusů využijte parkoviště v ulici U Seřadiště, která se nachází pět minut jízdy od stadionu.

Magazín Poločas

 • U vstupů na stadion na vás bude čekat zápasový magazín Poločas, který je zdarma. Tématem magazínu bude uplynulý charitativní zápas ve Strakonicích. Poločas je k dispozici zdarma i na pokladnách.

Sektor Rodiče a děti

 • V dětském sektoru si mohou malí slávisté vyzkoušet kopy na bránu. Další zábavou je malování barvami na obličej, výzdoba smývatelným slávistickým „tetováním“, omalovánky, kreslení a malování. Připraveny jsou také zajímavé soutěže o ceny.

Novinky ve Fanshopu

 • Ve Fanshopu přichystali nejrůznější novinky! Čekají na vás nové kousky z vycházkové kolekce Puma, nová kolekce veselých polštářků a i oblíbené dekorační cedulky. V neposlední řadě si budete moci pořídit také první suvenýry z kolekce Evropské konferenční ligy.
 • Otevřeno bude v den zápasu od 10 do 19 hodin, po zápase bude jako vždy otevřeno do obsloužení posledního zákazníka. Během poločasové přestávky můžete suvenýry zakoupit také ve výdejovém okénku u Tribuny Sever. Připraven pro vás od 17 hodin bude také slávistický venkovní stánek, na kterém můžete zakoupit šály, placky, náramky a další produkty. Připomínáme, že na stánku lze platit pouze hotovostí.

Úschovna zavazadel

 • Připomínáme, že na stadion nebudete vpuštěni s objemnými zavazadly. Batohy, kufříky, cestovní tašky, notebooky a další si můžete odložit v úschovně zavazadel, která se nachází u vstupu číslo 2. Otevřena bude od 16:30. Ceny za uschované předměty, které se podle Návštěvního řádu Sinobo Stadium nemohou vnášet na stadion, jsou 20, 50, 100 Kč dle velikosti a hodnoty.

Radio Slavia

 • Výkop zápasu se Slováckem je v 19 hodin. Pokud se nedostanete na zápas do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Radio Slavia si můžete nyní naladit i v mobilní aplikaci CZ Radio! Zápas také vysílá přímým přenosem O2 TV Sport.

Aktuálně

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Feyenoord: Titán, který nikdy nesestoupil

včera
Ve čtvrtek sešívané čeká první venkovní zápas v Evropské konferenční lize, na svém stadionu je přivítá slavný Feyenoord Rotterdam. Představení nizozemského velkoklubu jsme pro vás připravili v našem článku.

Další články