Informace pro fanoušky do Barcelony

Čtvrtý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia v Barceloně. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu a ke vstupenkám.

Druhý vzájemný zápas mezi Slavií a Barcelonou se bude hrát na stadionu Camp Nou 5. listopadu od 18:55. Informace k výjezdu do Dortmundu zveřejníme na přelomu října a listopadu.

Před výjezdem

Tento článek doporučujeme průběžně sledovat, neboť se v něm budou informace doplňovat i měnit. Vše zde maximálně přehledně popíšeme:

 • Vouchery online
 • Vstupenky
 • Výjezdy fanouškovských organizací
 • Barcelona
 • Doprava
 • Camp Nou
 • Vstup a pobyt v sektoru
 • Kontakt pro případ nouze
 • Harmonogram prodeje

  Máme k dispozici sektor o celkovém počtu 4 750 míst. Cena vstupenky je 1540 Kč. Doporučujeme si vstupenky obstarat co nejdříve!

  Vouchery online Prodej pokladny Počet
  Členi Klubu Slavia 9. - 10. října 12. října 6 ks
  Permanentkáři, OP a FK 11. - 13. října 13. - 15. října 4 ks
  Volný prodej 14. - 25. října 16. října - 1. listopadu 2 ks

  Vouchery online

  Předprodej voucherů bude zahájen pro členy Klubu Slavia  9. října v 11:00 a poběží do 10. října do 23:59. Každý člen Klubu Slavia budem moci pořídit až 6 kusů

  Od 11. října budou v předprodeji pro permanentkáře (až 4 ks na jednu permanentku) a od 14. října i pro členy Odboru přátel a Fanklubu (až 4 ks na jednoho člena). Od 16. do 25. října budou vouchery online ve volném prodeji (až 2 ks na osobu). 

  VOUCHERY JE NUTNÉ VYMĚNIT ZA VSTUPENKY NA POKLADNÁCH V EDENU! Se samotným voucherem se na stadion v Barceloně nedostanete!

  Vstupenky

  Samotné vstupenky budou v prodeji a k výměně pouze na pokladnách v Edenu dle  otevírací doby. 12. října si je budou moci zakoupit členi Klubu Slavia, od 13. října permanentkáři a od 16. října budou ve volném prodeji pro všechny. Otevírací doba pokladen je zveřejněna v sekci Vstupenky.

  Při nákupu vstupenek je třeba odevzdat vyplněný a podepsaný  formulář. Spolu s formulářem je třeba ukázat doklad k danému formuláři, stačí fotka na mobilu nebo kopie dokladu na papíře.

  Vstupenky bude možné kupovat i ve dnech domácích zápasů, u vstupu č. 4 jim bude vyhrazena pokladna. Počítejte však s tím, že se na místě mohou před zápasem tvořit fronty.

  Prodej vstupenek i voucherů bude ukončen v pátek 1. listopadu v 18:00.

  Máme také k dispozici místa pro fanoušky - vozíčkáře, pro více informací nás kontaktujte na  slo@slavia.cz.

  Výjezdy fanouškovských organizací

  V Odboru přátel plánuje autobusové i letecké zájezdy, další info čtěte na jejich webových stránkách.

  Tribuna Sever poskytuje autobusový zájezd, bližší informace v jejich článku.

  Ve Fanklubu pak nabízí 3 možnosti, jednu autobusovou a dvě letecké, veškeré informace rozepsali zde.

  Barcelona

  Barcelona je druhé největší město Španělska, hlavní město Katalánska a známá přímořská turistická destinace.

  Ve městě se nachází celá řada moderních i historických architektonických památek, mezi nejznámější patří ty z dílny architekta Antoniho Gaudího - chrám Sagrada Familia, symbol města a mistrovské dílo, které dodnes není dokončeno. Mohutná stavba s osmi vysoko čnějícími věžemi se stala nejvýraznějším bodem v siluetě Barcelony. Z jeho věží, kam se stoupá po točitých schodech, je nádherný výhled na celé město a jeho okolí. V centru města jsou další Gaudího známé stavby, dům Milà (Casa Milà), dům Batlló (casa Batlló) a Park Güell.

  Jsou zde ale i další zajímavé památky. Na náměstí Plaça del Rei stojí muzeum historie města, v jehož podzemí můžeme vidět vykopávky z římského období. Radnice Casa de la Ciutat na náměstí Plaça Sant Jaume. Středověké loděnice Les Drassanes. Nebo světoznámý kostel Santa Maria del Mar.

  Podrobnou mapu hromadné dopravy naleznete na tomto webu.

  Turistické aktivity můžete vybírat zde.

  Přehled restaurací pak najdete tady.

  Mládežnická Liga mistrů

  Informace o zápase našich mládežníků budeme informovat týden před zápasem.

  Doprava

  Pokud jedete některým z autobusů fanouškovských organizací, tak zaparkujete autobusem na parkovišti cca 10 minut od stadionu. Níže naleznete mapu s umístěním parkoviště. O parkovišti pro auta budeme informovat v následujících týdnech.

  Nejpopulárnější dopravní prostředek hromadné dopravy v Barceloně je metro. Aby taky ne - systém je snadno pochopitelný a velmi rychle se v něm zorientujete. Metro pokrývá celé město, čítá 12 linek a 186 stanic a nejdůležítější zastávka pro vás bude Palau Reial, která se nachází kousek od stadionu. Na stadion jezdí linka L3.

  Camp Nou

  Španělsky název znamená "Nový stadion". Zas tak nový ale není, postaven byl v roce 1957 a aktuální kapacita 99 500 diváků ho činí největším fotbalovým stadionem Evropy a pátým největším na světě. Až do roku 2000 bylo jeho jméno Estadi del FC Barcelona, hlasováním členů oficiálního klubu fanoušků byl však přejmenován na často užívaný název Camp Nou.

  Na celosezónní vstupenky se nečekají žádné fronty, jediný způsob, jak je získat, je zdědit je, či jinak získat od jiného majitele. Anebo můžete přijet do sektoru hostí.

  Camp Nou hostil 2x v historii finále Ligy mistrů a v listopadu bude hostit i zápas Barcelony se Slavií.

  Vstup a pobyt v sektoru

  Ke stadionu ke správnému vstupu se nejsnáze dostanete z ulice  Carrer d´Elisabeth Eidenbenz, kam lze pěšky dojít jak z metra, tak i z parkoviště pro autobusy. Níže naleznete mapu s navigací jak se k bráně dostat z metra nebo z parkoviště autobusů.

  Vstup ke stadionu do sektorů hostí je přes Gate 21. Bližší informace ohledně vstupu na stadion zveřejníme v dalších týdnech.

  K dispozici máme sektory 521 až 537. Děti mladší 14 let mohou na stadion pouze v doprovodu dospělé osoby. Stadion je nekuřácký. Není zde žádná úschovna zavazadel.

  Na stadion není povoleno vnášet objemné předměty a zavazadla, dětské kočárky, zbraně, drogy, alkohol, pyrotechniku, jakékoliv rasistické, xenofobní či politické nápisy nebo oblečení, drony, lasery, hořlaviny, nářadí, tyče, hudební nástroje, počítače, profesionální kamery, zvířata a elektronické koloběžky.

  Vlajky jsou povolené v maximálním rozměru 2x1 metr (o povolení větších vlajek jednáme) a je třeba je nechat s předstihem schválit španělským klubem. V případě zájmu o vlajku do sektoru ji prosím pošlete na email slo@slavia.cz. V emailu prosím uveďte rozměr a fotku vlajky

  Po zápase

  Na konci zápasu se půjde ze stadionu směrem k parkovišti a k metru stejným směrem, jako před zápasem na stadion (viz mapa výše). V dalších týdnech zveřejnímme bližší informace o pozápasovém odchodu ze stadionu.

  Kontaktní osoba pro případ nouze

  Fanouškům bude přímo v Barceloně od pondělního rána k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, tel. čísle +420 728 802 963 (volejte jen v případě krajní nouze), twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, primárně však pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

  Pro všechny případy je fanouškům k dispozici  Generální konzulát České republiky v Barceloně (adresa: Muntaner 263, 1C, 08021 Barcelona), úřední hodiny jsou pondělí až pátek 10.00 - 13.00. K dispozici je pro všechny telefonní linka +34 932 413 236 pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

  Aktuálně

  U19 hraje od 14:00 s Barcelonou

  dnes
  Jako předkrm večerního zápasu A-týmu proti Barceloně hraje proti Barceloně také tým U19 v rámci UEFA Youth League.

  Vstupenky na Ostravu v předprodeji pro členy Klubu Slavia

  dnes
  Vstupenky na domácí zápas s Baníkem Ostrava, který se hraje 2. listopadu od 17:00, jsou v předprodeji pro členy Klubu Slavia online v cenové kategorii Z2.

  Od 14:00 UEFA Youth League s Barcelonou

  dnes
  Už od 14:00 čeká sešívané třetí skupinové utkání UEFA Youth League. Na Xaverově tentokrát sešívaní přivítají slavnou Barcelonu.

  Další články