Informace pro fanoušky do Karviné

Slavia jede ve 4. kole FORTUNA:LIGY do Karviné a i v tomto venkovním utkání se bude spoléhat na podporu svých fanoušků. Zápas se hraje v neděli 4. srpna od 16:30.

Prodej vstupenek

Kapacita sektoru hostů je 230 míst. Vstupenka stojí 200 korun a jejich prodej bude probíhat v den zápasu na stadionu v Karviné. Pokladny i stadion otevírají v 15:15.

Fanouškovský výjezd

Tribuna Sever se chystá na výjezd vlakem, více informací naleznete na jejich stránkách.

Příjezd na stadion

Pro parkování aut využijte parkoviště u obchodních center Tesco a Lidl, odkud je vzdálenost na stadion několik set metrů. Upozorňujeme, že v bezprostředním okolí stadionu nelze parkovat. Pro fanoušky hostů je určen sektor E1, kde je pokladna č. 5 a vstup na stadion. Žádáme fanoušky, aby přišli ke stadionu včas, aby se dostali do hlediště před výkopem utkání.

Bezpečnostní kontrola

Před vstupem do hlediště se všichni podrobí bezpečnostní kontrole se zvýšeným důrazem na kontrolu konzumace alkoholických nápojů a pyrotechniky. Doporučujeme nastudovat si Návštěvní řád stadionu.

Sledujte aktuální informace

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

Vracíme se ke kořenům Slavie, říká Jaroslav Tvrdík

včera
Slavia v předvečer zápasu s Barcelonou odhalila repliku Středoevropského poháru. „Je pro nás obrovskou ctí, že se vracíme k naší historii a můžeme zde sehrát takový zápas," říká předseda představenstva Slavie.

Informace pro fanoušky k zápasu s Barcelonou

včera
Ve středu 23. října čeká hráče i fanoušky Slavie opravdový fotbalový svátek. Do Edenu přijede FC Barcelona. Utkání s katalánským velkoklubem začíná ve 21 hodin.

Soupeři musíme vnutit svůj styl

včera
Ve středu slávisté v rámci třetího hracího dne Ligy mistrů přivítají v Edenu Barcelonu. „Doufám, že největší překvapení přichystají soupeři naši fanoušci," říká Jindřich Trpišovský.

Další články