AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Olomouce

V 17. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje 23. listopadu od 17:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Vstupenky na zápas

Lístek na utkání do sektoru hostů stojí 200 korun. Předprodej probíhá online na webu Ticketportal a také v článku níže. Kupujte vstupenky do sektoru O. Vstupenky budou v prodeji i na místě a sice u sektoru P vedle sektoru hostí.

Výjezd fanoušků

Fanoušci se na Hanou chystají vlakem. Jede se v sobotu 23. listopadu z Hlavního nádraží v 11:24 a vlak bude zastavovat po cestě. Pro fanoušky Slavie budou určené poslední 3 vagony vlaku. Více informací o zápase i zastávkách vlaku na webu Tribuny Sever.

Parkování

Nejblíže u sektoru hostů je možné zaparkovat na parkovištích Rošického, U sportovní haly a Lidlu, případně pak na parkovištích Ladová anebo u Billy. Upozorňujeme, že o utkání je velký zájem a před zápasem budou parkoviště obsazená – dorazte co nejdříve! Po obsazení parkovišť je možné parkovat v přilehlých ulicích.

Pochod

Vzhledem k opravám a uzavírkám půjde pochod trochu jinak než obvykle. Po příjezdu do Olomouce cca ve 14 hodin vyrazí pochod ulicí třídy Kosmonautů, 17. listopadu a Dobrovského až na stadion. Po cestě bude v některé restauraci zastávka na podzní oběd a pivo, odkud cca hodinu před výkopem opět vyrazí pochod směr stadion.

Vstup na stadion

Sektor hostů se nachází na východní tribuně v sektoru O. Přístup je z ulice Na Střelnici. Při vstupu proběhne bezpečnostní prohlídka a namátková kontrola na požití alkoholu. Upozorňujeme, že osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou vpuštěny, případně budou vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Vstup do sektoru bude otevřen od 15:30. V sektoru budou přítomni členové slávistické pořadatelské služby.

V sektoru

Vzhledem k většímu počtu slávistických fanoušků jsme se Sigmou domluvili posílení občerstvení v sektoru hostí. Mezi vstupem na stadion a sektorem bude zřízen další stánek s občerstvením.

Po zápase

Po závěrečním hvizdu a tradiční děkovačce prosím vyčkejte v sektoru dle pokynů pořatelské služby a policie. Jakmile budeme puštěni ze stadionu vyrazí fanoušci kteří přijeli vlakem zpět na nádraží. Vlak zpět do Prahy jede ve 20:09 a pro fanoušky Slavie budou určené poslední 3 vagony.

Aktuálně

Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

včera
Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

Autogramiáda přilákala stovky fanoušků

včera
Přátelská atmosféra, stovky natěšených fanoušků Slavie a kompletní A-tým. Takové bylo čtvrteční odpoledne ve Slavia Museum.

V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

včera
Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

Další články