Informace pro fanoušky do Opavy

V 8. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Opavy, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také. Zápas se hraje v neděli 1. září od 16:30.

Sledujte nadále tento článek, v dalších dnech do něj budou doplněny bližší informace k zápasu.

Prodej vstupenek

Kapacita sektoru hostů je 369 míst. Vstupenky budou v prodeji pouze v den utkání na pokladně u sektoru hostů na stadionu v Opavě. Cena vstupenky je 210 Kč. Informace k výjezdu naleznete na webu  Tribuny Sever. Vyráží se v neděli 10:24 vlakem EC 115 Cracovia.

Příjezd a parkování

Pro parkování aut využijte parkoviště u obchodního centra Breda and Weinstein (U Fortny 49/10, 746 01 Opava, na mapě níže bod P), odkud je vzdálenost na stadion asi 20 minut pěšky, anebo u Víceúčelové haly (Žižkova 8/2904, 746 01 Opava, na mapě níže bod ve znaku auta), odkud je to asi 10 minut. Upozorňujeme, že v bezprostředním okolí stadionu nelze parkovat.

Vstup na stadion

Městský stadion SFC Opavy se nachází na okraji městského parku, vstup do sektoru hostů se nachází v západním rohu stadionu, konkrétně z ulice Jaselská. Pokladna a brány stadionu se otevírají hodinu a půl před začátkem utkání, tedy v 15:00.