AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Plzně

Ve 14. kole v souboji dvou nejlepších ligových týmů bude hrát Slavia v Plzni. Zápas se hraje 27. října od 17:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Vstupenky

Do prodeje nešly žádné vstupenky, veškeré vstupenky jsme nabídli mezi členy Klubu Slavia (byli kontaktováni emailem), Tribunu Sever, Odbor přátel a Fanklub.

Příjezd a parkování

Tribuna Sever se chystá na výjezd vlakem, z Hlavního nádraží se jede ve 12:10 vlakem R 768 Berounka. Na plzeňské nádraží je příjezd naplánován na 13:40.

Jedete-li autem, tak v okolí stadionu je možné parkovat v parkovacím domě v Truhlářské ulici a na parkovišti u Lidlu, jejich umístění najdete červeně označené v mapce níže.

Pochod

Po příjezdu na plzeňské nádraží se fanoušci přesunou na náměstí Republiky. Z náměstí Republiky pak vyrazí v 15:30 pochod na stadion. Tribuna Sever také vyhlásila, že v neděli se chystají všichni slávisté do Plzně v černém! Na přibližnou trasu pochodu se můžete podívat na mapě níže (modrou čarou). Stejně tak je v mapě špenlíkem vyznačen vstup na stadion.

Vstup do sektoru

Na místě nebudou v prodeji žádné vstupenky, a to ani do sektoru hostů, ani do ostatních sektorů.

Pro fanoušky Slavie je vyhrazen sektor hostů U, jehož kapacita je 627 míst, všechna místa jsou krytá. Brány stadionu se otevírají 90 minut před utkáním, tedy v 15:30. Buďte na místě včas, ať se dostanete do hlediště na začátek zápasu. 

Pokud se chystáte do jiného sektoru, než je sektor hostí, berte na vědomí, že vpuštěni budete pouze bez čehokoliv slávistického. Pokud budete mít něco slávistického, budete buď vyzváni, ať dané oblečení schováte, nebo nebudete vpuštěni na stadion.

Bezpečnostní kontroly

Pokud budou mít fanoušci předměty, které není možné vnášet na stadion, bude možné je ponechat v úschovně na pokladnách u sektoru hostů a po skončení utkání si je na tomto místě opět vyzvednout.

Doporučujeme nastudovat si Návštěvní řád, na stadion je zakázáno mimo jiné vnášet vlajkové tyče, spreje, omamné látky, velká zavazadla a velké batohy, videokamery a fotoaparáty a pyrotechniku.

Do sektoru nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu a návykových látek.

V sektoru hostů budou členové pořadatelské služby z Edenu, budou mít reflexní vesty se slávistickým logem.

Na utkání se bude čepovat nealkoholické pivo. Na stadionu je zákaz kouření.

Aktuálně

Hráči na hostování: Skóroval Matoušek i Baluta

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Školička a partnerské kluby jsou naší budoucností, říká Jiří Janeček

včera
Šéftrenér přípravek a hlavní trenér kategorie U10 Jiří Janeček má na starosti malé slávistické talenty už čtyři roky. Stojí za projektem Slávistické školičky a také partnerských klubů, se kterými Slavia spolupracuje.

Informace pro fanoušky do Olomouce

včera
V 17. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje 23. listopadu od 17:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Další články