Informace pro fanoušky do Plzně

Ve 27. kole v souboji dvou nejlepších ligových týmů bude hrát Slavia v Plzni. Zápas se hraje 3. dubna od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Vstupenky

Do prodeje nešly žádné vstupenky, veškeré vstupenky jsme rozdělili mezi fanouškovské organizace Tribunu Sever, Odbor přátel a Fanklub.

Příjezd a parkování

Všechny fanouškovské organizace se chystají na výjezd autobusy, Tribuna Sever o výjezdu  informovala na sociálních sítích, Odbor přátel zveřejnil článek s informacemi a Fanklub zveřejnil info taktéž na webu.

Jedete-li autem, tak v okolí stadionu je možné parkovat v parkovacím domě v Truhlářské ulici a na parkovišti u Lidlu, jejich umístění najdete červeně označené v mapce níže.

Pochod

Sraz fanoušků bude probíhat během odpoledne na plzeňském Náměstí republiky, odkud v 17:00 vyrazí pochod směr stadion.

Vstup do sektoru

Na místě nebudou v prodeji žádné vstupenky, a to ani do sektoru hostů, ani do ostatních sektorů.

Pro fanoušky Slavie je vyhrazen sektor hostů U. Brány stadionu se otevírají 90 minut před utkáním, tedy v 17:30. Buďte na místě včas, ať se dostanete do hlediště na začátek zápasu. 

Pokud se chystáte do jiného sektoru, než je sektor hostí, berte na vědomí, že vpuštěni budete pouze bez čehokoliv slávistického. Pokud budete mít něco slávistického, budete buď vyzváni, ať dané oblečení schováte, nebo nebudete vpuštěni na stadion.

Bezpečnostní kontroly

Pokud budou mít fanoušci předměty, které není možné vnášet na stadion, bude možné je ponechat v úschovně na pokladnách u sektoru hostů a po skončení utkání si je na tomto místě opět vyzvednout.

Doporučujeme nastudovat si Návštěvní řád, na stadion je zakázáno mimo jiné vnášet vlajkové tyče, spreje, omamné látky, velká zavazadla a velké batohy, videokamery a fotoaparáty a pyrotechniku.

Do sektoru nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu a návykových látek.

V sektoru hostů budou členové pořadatelské služby z Edenu, budou mít reflexní vesty se slávistickým logem.

Na utkání se bude čepovat nealkoholické pivo. Na stadionu je zákaz kouření.

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články