Informace pro fanoušky k zápasu s Haifou

Pro fanoušky, kteří se ve čtvrtek chystají do Edenu na zápas Konferenční ligy s Maccabi Haifa, jsme připravili sumář důležitých informací.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání s Maccabi Haifa jsou stále v prodeji.

Vstupenky bude možné zakoupit den před utkáním od 14:00 do 19:00 hodin na pokladnách u vstupu číslo 4 a v den utkání od 10:00 do 21:30 hodin a to pouze na pokladnách u vstupu číslo 2. Doporučujeme zakoupení vstupenek online, stejně jako online provést ověření a vyhnout se tak frontám na stadionu.

Vstupenky bude možné na místě zakoupit na základě předložení certifikátu dokazujícího bezinfekčnost. Takto zakoupené vstupenky budou automaticky platné pro vstup na stadion.

Pokladny u vstupu 4 slouží v den utkání stále pouze k ověřování vstupenek.

BEZINFEKČNOST

Každý návštěvník domácího utkání SK Slavia Praha má nyní možnost ověřit si svou vstupenku HomeTicket pohodlně pomocí svého telefonu či počítače. Zároveň má každý fanoušek možnost kontroly stavu ověření jeho vstupenky či permanentky v systému TicketPortal.

Pozor! Délka platnosti testů je od 1. listopadu zkrácena, na utkání s Maccabi Haifa tedy platí přísnější pravidla než doposud.

Jako bezinfekční se bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní
  • Antigenním testem ne starším než 24 hodin
  • PCR testem ne starším než 72 hodin

Návody na samoověření:

Děti do 12 let

 Pro utkání s Maccabi Haifa platí, že děti do 12 let budou svou „bezinfekčnost“ prokazovat potvrzením svého věku (počínaje 12. narozeninami už ale musí mít klasické potvrzení bezinfekčnosti).

Pozor, stále platí, že i dětské vstupenky je nutné validovat před utkáním předložením dokladu potvrzujícím věk dítěte (například kartička pojištěnce). Validace je možná na pokladnách, či elektronicky na overeni@slavia.cz. Ověření přes email končí 24 hodin před výkopem utkání.

Pokud bude držiteli vstupenky odepřen vstup na stadion z důvodu neprokázání COVID kompetence, nelze v tomto případě uplatňovat nárok na refundaci vstupenky.

Vlastníci EDENky, kteří si pořídili vstupenky v předprodeji, bezinfekčnost ověřovat nemusí, neboť ověření bylo podmínkou pořízení karty. Stejně tak mají vystaráno permanentkáři, kteří si svou permanentní vstupenku ověřili na základě předložení potvrzení o ukončeném očkování.

TEPLÉ NÁPOJE

I na čtvrtečním zápase s Haifou budou mít fanoušci možnost zakoupení teplých nápojů (čaj, svařák) na všech prodejních místech a kávy, rozlévaného vína i sladkého pečiva v kavárně u vstupu číslo 1.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

dnes
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

včera
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 2 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články