Informace pro fanoušky k zápasu s Příbramí

V sobotu 19. října v 19 hodin je v Edenu na programu další zápas. Ve 13. kole FORTUNA:LIGY je soupeřem Slavie mužstvo Příbrami. Brány Sinobo Stadiun se otevírají v 17:30 hodin.

Vstupenky

 • Na zápas s Příbramí si stále můžete zakoupit vstupenky. V prodeji jsou online přes Ticketportal nebo na pokladnách v Edenu v rámci jejich otevírací doby. Pokud se rozhodnete pro koupi vstupenky v den zápasu a na poslední chvíli, využijte pokladny u vstupu číslo 2 (u hotelu Iris), které budou otevřeny od 17 hodin. 
 • V předprodeji vstupenek u vstupu číslo 4 bude navíc probíhat kromě prodeje vstupenek na zápas s Příbramí také výměna voucherů za vstupenky a prodej vstupenek na zápas Slavie ve skupině Ligy mistrů v Barceloně. Koupit si můžete také vstupenky do muzea Slavie. Připomínáme, že stále je možné provést výměnu jména na vstupenku na domácí zápas s Barcelonou. 
 • Předprodej vstupenek u železniční tratí je otevřen od 10 do 21 hodin.
 • Sekretariáty Odboru přátel a Fanklubu budou odteď v den zápasu uzavřeny a veškerý servis bude zřízen mimo sekretariáty. Odbor přátel bude vše řešit v hotelu Iris a Fanklub na pokladnách č.2.

Parkování

 • Pokud pojedete na zápas autem, k parkování můžete využít placeného parkoviště P2 před stadionem, na které je vjezd z Vladivostocké ulice. Parkovací lístek stojí 200 korun a můžete si ho koupit zde. Zaparkovat také můžete na krytém parkovišti naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun. 
 • Pokud cestujete do Prahy z větší vzdálenosti autem, doporučujeme využít parkoviště v okolních částech Prahy a přímo ke stadionu dojet linkou MHD. Jednou z variant je parkování u obchodního centra Vivo! Hostivař. Vhodné je také využít parkoviště P+R. Nejbližší se nacházejí u konečné stanice metra B Depo Hostivař, u stanice metra Skalka nebo u Centra Chodov. Podrobné informace o parkování a dopravě v okolí Edenu najdete zde
 • Pro parkování autobusů využijte parkoviště v ulici U Seřadiště, která se nachází pět minut jízdy od stadionu.

Fanzona Emil Frey Select

 • Ve Fanzoně před hotelem Iris bude stánek Emil Frey Select, kde si mohou fanoušci zasoutěžit o atraktivní ceny. Zaregistrovaní soutěžící budou kopat molitanovým míčkem do otevřeného kufru auta. Výherce získá půjčení auta na víkend. Ve Fanzoně bude také probíhat registrace tří soutěžících, kteří o poločasové přestávce budou kopat na bránu. Ve hře je půjčení auta na prodloužený víkend!

Předzápasové studio

 • U hrací plochy se bude opět o předzápasový program starat Studio Slavia s moderátory Martinem Cihlářem a Strašákem. Jejich hostem bude obránce Slavie Jan Bořil, který do zápasu s Příbramí nemůže zasáhnout kvůli karetnímu tresu.

Poločas

 • U vstupů na stadion na vás bude čekat zápasový magazín Poločas, který je zdarma. Velký rozhovor je věnován obránci Slavie Tomáši Holešovi. Nebude chybět ohlédnutí za reprezentačními zápasy, které se odehrály v ligové přestávce, a za výkony hráčů Slavie. Mimo jiné jsme také vyzpovídali šéftrenéra dorostů a bývalého hráče a trenéra Slavie Miroslava Beránka. V historickém okénku si připomeneme jedno blížící se smutné výročí, které se týká legendy Františka Veselého. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách.

Fanshop

 • Ve Fanshopu Slavie v Edenu si můžete zakoupit trička, mikiny nebo bundu z nové exkluzivní kolekce. K dostání je také tričko #plysacidomotola, jehož nákupem přispějete částkou 100 korun na sdružení DONOR. Tak neváhejte a stavte se. Jestli se chcete vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze šálu, čepici nebo náramek, využijte stánek Fanshopu, který bude stát od 17 do 19 hodin před hotelem Iris. Platba na stánku je možná pouze v hotovosti. A pokud před zápasem nestihnete do Fanshopu zavítat, můžete přijít i po skončení zápasu. Otevřeno má až do obsloužení posledního zákazníka. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi Tribunou Sever a Tribunou J. W. Maddena.

Občerstvení

 • Přijďte do kavárny u vstupu číslo 1, kde si můžete vychutnat kávu z pákového kávovaru. K dostání je Latté, cappuccino, espresso, a také čaj. Koupit si můžete také sladký i slaný popcorn, šunkový sendvič se zeleninou, chléb se škvarkovou pomazánkou nebo drobné zákusky. Před utkáním se můžete občerstvit u stánků před stadionem před vstupy číslo 1 a 2. U vstupu číslo 2 můžete využít venkovní posezení. Pro lepší orientaci v naší nabídce je umístěna po celém stadionu GASTRO mapa. Pivo se bude točit pomocí technologie beerjet a bude alkoholické. Upozorňujme, že fanoušci mohou na všech pevných stáncích v ochozech stadionu platit kartou!

Sektor Rodiče a děti

 • Do dětského sektoru zavítá o přestávce obránce Jan Bořil. Kromě rozdávání podpisů si s dětmi také zahraje fotbal na PlayStation 4. Děti si také mohou vyzkoušet stolní fotbálek nebo kopy na bránu. Další zábavou je malování barvami na obličej, výzdoba smývatelným slávistickým „tetováním“, omalovánky, kreslení a malování. Připraveny jsou také zajímavé soutěže o ceny. Naposledy si herní konzole v Sektoru rodiče a děti vyzkoušel Lukáš Masopust.

Úschovna

 • Neberte si žádná objemná zavazadla, pro odložení batohů nebo notebooků využijte úschovnu u vstupu číslo 2. Otevřena bude od 17 hodin. Za jednotný poplatek 50 korun si zde fanoušci mohou odložit věci, které se podle Návštěvního řádu Sinobo Stadium nemohou vnášet na stadion.

Radio Slavia

 • Výkop zápasu s Příbramí je v 19 hodin. Pokud se nedostanete na zápas do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Radio Slavia si můžete nyní naladit i v mobilní aplikaci CZ Radio! Zápas také vysílá přímým přenosem O2 TV Fotbal.

Aktuálně

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

dnes
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Kariérní milník a rekordy pro Ondřeje Koláře

dnes
Vítězné utkání v Mladé Boleslavi nepřineslo jen důležité tři body do tabulky. Do historie se zapsal i Ondřej Kolář, který zaznamenal významný kariérní milník a zaútočil na dávný rekord.

Kup si vstupenku a buď u toho!

dnes
Slavia spolu s Fortunou přináší projekt, díky kterému můžete být na tribuně alespoň symbolicky. Sešívané budou v ligovém boji podporovat obličeje fanoušků, které zaplní jižní tribunu!

Další články