AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky k zápasu v Budapešti

První zápas 3. předkola Ligy mistrů Ferencváros - Slavia se hraje 4. srpna od 20:00 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Na všechny aktuální zápasy kvalifikace Ligy mistrů platí, že hostující klub nedostane obvyklý sektor hostí, ani žádné další vstupenky pro hostující fanoušky. 

Tímto rozhodnutím chce UEFA jednat zodpovědně, neboť stále platí hygienická opatření po celé Evropě, aby se zabránilo šíření infekce Covid 19. Přitom je zachována sportovní férovost, protože každý tým bude mít možnost hrát před domácími fanoušky v souladu s rozhodnutím místních odpovědných úřadů. Situace bude znovu přezkoumána pro skupinovou fázi všech tří Evropských soutěží.

Rozhodutí platí i pro zápas Slavie v Budapešti. Vyzýváme fanoušky aby na zápas necestovali. Ferencváros má vstupenky pro fanoušky nastavené na biometrické ověření totožnosti a je tedy vysoká pravděpodobnost, že se na stadion nedostanete. Budeme se těšit na vaši podporu v domácím odvetném zápase v Edenu.

Pro všechny případy bude na místě přítomen SLO Slavie, tedy zaměstnanec určený pro komunikaci s fanoušky a na něj se můžete v případě potřeby obrátit na twitterovém profilu a ve facebookové skupině. Vstupenky však zařídit neumí a nemůže!

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články