Informace pro fanoušky mířící do Příbrami

V neděli hrajeme od 17:30 v Příbrami, na zápas se chystají stovky slávistů. Přečtěte si informace pro fanoušky.

Pro fanoušky Slavie je v Příbrami vyhrazena severní tribuna 2003, ke které je přístup pouze ze severu vchodem a východem pro příznivce hostů. Očekáváme, že do Příbrami se vydá několik stovek slávistů, buďte u pokladen u vstupu do sektoru včas, ať se netvoří dlouhé fronty na lístky. Cena vstupenky je 100 korun, pokladny i brány stadionu se otevírají v 15:30. Kapacita sektoru hostů je 800 míst. 

1.FK Příbram vychází vstříc fanouškům Slavie (rodiny s dětmi), kteří nechtějí sledovat zápas z kotle fanoušků Slavie, a vyčlenil pro tyto diváky sektor A2 na tribuně MARILA řady 1-6! Návštěvníci si zakoupí vstupenky na vstupu domácích příznivců a půjdou na zmíněný sektor A2.

K příjezdu využijte příjezdovou z ulice Rožmitálská ulicí Ke Stadionu (v mapce vyznačeně modře). Fanoušci mohou k parkování využít parkoviště, které se nachází směrem za severní tribunou u ulice Ke Stadionu (v mapce vyznačeno červeně).

U vstupu do sektoru hostů bude prováděna dechová kontrola na alkohol, stejně tak důkladná osobní kontrola a kontrola všech příručních tašek. Pokud někdo z fanoušků poruší jakýkoliv bod návštěvního řádu, může být vyveden ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

Pokud byste rádi vyrazili Slavii podpořit, v autobuse Fanklubu zbývají volná místa. Hlásit se můžete až do pátku 15. 3. přes registrační formulář na webu Fanklubu. Výjezd Tribuny Sever bude taktéž autobusem a více informací si přečtěte na jejich webu.

Aktuálně

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Další články