Informace pro fanoušky mířící do Příbrami

V neděli hrajeme od 17:30 v Příbrami, na zápas se chystají stovky slávistů. Přečtěte si informace pro fanoušky.

Pro fanoušky Slavie je v Příbrami vyhrazena severní tribuna 2003, ke které je přístup pouze ze severu vchodem a východem pro příznivce hostů. Očekáváme, že do Příbrami se vydá několik stovek slávistů, buďte u pokladen u vstupu do sektoru včas, ať se netvoří dlouhé fronty na lístky. Cena vstupenky je 100 korun, pokladny i brány stadionu se otevírají v 15:30. Kapacita sektoru hostů je 800 míst. 

1.FK Příbram vychází vstříc fanouškům Slavie (rodiny s dětmi), kteří nechtějí sledovat zápas z kotle fanoušků Slavie, a vyčlenil pro tyto diváky sektor A2 na tribuně MARILA řady 1-6! Návštěvníci si zakoupí vstupenky na vstupu domácích příznivců a půjdou na zmíněný sektor A2.

K příjezdu využijte příjezdovou z ulice Rožmitálská ulicí Ke Stadionu (v mapce vyznačeně modře). Fanoušci mohou k parkování využít parkoviště, které se nachází směrem za severní tribunou u ulice Ke Stadionu (v mapce vyznačeno červeně).

U vstupu do sektoru hostů bude prováděna dechová kontrola na alkohol, stejně tak důkladná osobní kontrola a kontrola všech příručních tašek. Pokud někdo z fanoušků poruší jakýkoliv bod návštěvního řádu, může být vyveden ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

Pokud byste rádi vyrazili Slavii podpořit, v autobuse Fanklubu zbývají volná místa. Hlásit se můžete až do pátku 15. 3. přes registrační formulář na webu Fanklubu. Výjezd Tribuny Sever bude taktéž autobusem a více informací si přečtěte na jejich webu.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články