Informace pro fanoušky mířící do Příbrami

V neděli hrajeme od 17:30 v Příbrami, na zápas se chystají stovky slávistů. Přečtěte si informace pro fanoušky.

Pro fanoušky Slavie je v Příbrami vyhrazena severní tribuna 2003, ke které je přístup pouze ze severu vchodem a východem pro příznivce hostů. Očekáváme, že do Příbrami se vydá několik stovek slávistů, buďte u pokladen u vstupu do sektoru včas, ať se netvoří dlouhé fronty na lístky. Cena vstupenky je 100 korun, pokladny i brány stadionu se otevírají v 15:30. Kapacita sektoru hostů je 800 míst. 

1.FK Příbram vychází vstříc fanouškům Slavie (rodiny s dětmi), kteří nechtějí sledovat zápas z kotle fanoušků Slavie, a vyčlenil pro tyto diváky sektor A2 na tribuně MARILA řady 1-6! Návštěvníci si zakoupí vstupenky na vstupu domácích příznivců a půjdou na zmíněný sektor A2.

K příjezdu využijte příjezdovou z ulice Rožmitálská ulicí Ke Stadionu (v mapce vyznačeně modře). Fanoušci mohou k parkování využít parkoviště, které se nachází směrem za severní tribunou u ulice Ke Stadionu (v mapce vyznačeno červeně).

U vstupu do sektoru hostů bude prováděna dechová kontrola na alkohol, stejně tak důkladná osobní kontrola a kontrola všech příručních tašek. Pokud někdo z fanoušků poruší jakýkoliv bod návštěvního řádu, může být vyveden ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

Pokud byste rádi vyrazili Slavii podpořit, v autobuse Fanklubu zbývají volná místa. Hlásit se můžete až do pátku 15. 3. přes registrační formulář na webu Fanklubu. Výjezd Tribuny Sever bude taktéž autobusem a více informací si přečtěte na jejich webu.

Aktuálně

Věřím, že kádr udržíme pohromadě

dnes
Úlevu cítí po zisku mistrovského titulu sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar. „Krizové momenty přišly kolem velkých zápasů v Evropské lize. Před kluky i celým realizačním týmem musím smeknout," říká po zápase s Baníkem.

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Další články