Informace pro fanoušky na Bayern Mnichov

Ve středu 27. března od 19:30 odehrají slávistky odvetný zápas Ligy mistryň v Mnichově. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

S Fanklubem na výjezd

Fanklub pořádá autobusový zájezd na zápas slávistek s Bayernem. Hlásit se můžete do pondělí 25. března do 18:00. Odjezd je v den zápasu v 7:00 ráno. Více informací zde.

Příjezd na stadion

Stadion, na kterém se bude hrát utkání, se nachází v areálu mládežnické akademie FC Bayern Campus na adrese Ingolstädter Straße 272, 80939 Mnichov. Vjezd do areálu bude otevřen hodinu a půl před zápasem.

Níže naleznete informace ke vjezdu a parkování autobusu a aut fanoušků.

Prodej lístků

Vstupenky budou v prodeji v den zápasu od 18 hodin na pokladnách stadionu. Cena jednoho lístku je 8 €. Pro naše fanoušky bude vyhrazen sektor M na východní tribuně, stadion se otevírá hodinu a půl před začátkem utkání, tedy v 18 hodin.

Vstup na stadion

Na stadion se dostanete severovýchodním vchodem v rohu stadionu. Pro naše fanoušky je vyhrazen sektor M.

S sebou si na stadion mohou fanoušci vzít vlajky a bannery o délce max 1,5 m, buben (před vpuštěním proběhne prohlídka bubnu), fotoaparáty a kamery (záběry jen pro soukromé využití), prázdné a průhledné PET lahve o maximálním objemu 0,5l, malý dalekohled, deku a deštník bez kovového hrotu.

Je zakázáno vnášet zavazadla, která jsou větší než formát A4, jakékoliv alkoholické a nealkoholické nápoje v lahvích a plechovkách, potraviny, termosky, spreje, powerbanku, selfie tyč, profesionální kamery a fotoaparáty, helmy, teleskopické tyče, pyrotechniku a objemné předměty. Všechny tyto zakázané předměty doporučujeme nechat v autě anebo odložit v úschovně u parkoviště pro autobusy.

Předem je potřeba schválit vlajky nebo bannery s nápisy jinými, než jsou názvy měst, a vlajky nebo plotové vlajky větší než 1,5 m. Pokud se na utkání chystáte s větší vlajkou, pošlete její fotografii ke schválení do pondělí 25. března 12:00 na email slo@slavia.cz.

Stadion je nekuřácký, kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.

Aktuálně

Vstupenky na Spartu jsou vyprodané

dnes
Vstupenky na nedělní zápas se Spartou jsou beznadějně vyprodané!

Je to snová sezona, hodnotí Souček

před 2 dny
Tomáš Souček byl v této sezoně jednou z ústředních postav zisku doublu. „Doufám, že to, co jsme tuhle sezonu dokázali, se zapíše do dějin," je si vědom úspěchu.

Všichni jsme šli za společným cílem

před 2 dny
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Další články