Informace pro fanoušky na Duklu

Slavii v pondělí 14. května čeká malé pražské derby, od 18 hodin se představí na Julisce. Přijďte ji v utkání s Duklou podpořit, pro fanoušky je přichystáno speciální občerstvení a autogramiáda.

Prodej vstupenek

Lístky do sektoru hostů

Vstupenky do našeho sektoru hostů G, který má kapacitu 840 diváků, byly v prodeji na pokladnách v Edenu a ve fanshopu Dukly za cenu 150 korun. V den zápasu bude spolu s otevřením stadionu probíhat prodej zbylých vstupenek přímo na pokladnách u sektoru hostů za cenu 180 korun. Platba za lístky je možná pouze v hotovosti.

Vstupenky na hlavní tribunu

Lístky do ostatních sektorů západní tribuny je možné koupit online přes SMS ticket za cenu 150 korun anebo v den zápasu na pokladnách za 180 korun. Vstupenky se prodávají bez konkrétního umístění. Žádáme naše fanoušky, aby přednostně obsazovali místa v sektorech E a F vedle našeho kotle, abychom vytvořili celistvé publikum a mohli lépe podporovat naše hráče. Sektor D je určen pro vlajkonoše domácích.

Děti do 15 let mají vstup zdarma jak do sektoru hostů, tak do všech dalších sektorů. U vstupu stačí předložit průkaz dokládající věk a není nutné si vyzvedávat vstupenku.

Vstup na stadion

Brány stadionu se otevírají v 16:30, od 13 hodin budou otevřené pokladny u západního vstupu.

U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, pokud poruší některý z bodů Návštěvního řádu, nemusí být vpuštěni na stadion, případně mohou být ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, ostrých předmětů, tyčí, sprejů, plechovek, lahví a alkoholických nápojů.

Autogramiáda Vladimíra Šmicera

Pro fanoušky obou týmů bude přichystána autogramiáda dvou klubových legend – Ladislava Vízka a Vladimíra Šmicera. Pro podpisy olympijského vítěze a vítěze Ligy mistrů a trojnásobného mistra České republiky si můžete přijít od 17 hodin k západnímu vstupu na tribunu u stánku s fanshopem.

Speciální občerstvení

Na zápase bude vedle standardního občerstvení, jako jsou klobásy, steaky nebo bramboráky, i foodtruck s hamburgery. Občerstvení bude posíleno i v sektoru hostů.

Posílení dopravy

Vzhledem k tomu, že se očekává vyšší návštěva, bude posílena autobusová doprava. Autobus č. 131 ze stanice Hradčanská bude jezdit od 16.30 do 18.15 v pětiminutových intervalech. Počet parkovacích míst v okolí Julisky je omezen, proto doporučujeme využít veřejné dopravy.

Aktuálně

Klub šlape nejen na hřišti, ale i v zázemí

včera
Obsáhle se k pohybům v kádru Slavie vyjádřil na tiskové konferenci Jaroslav Tvrdík. „Pokud postoupíme do kvalifikace Ligy mistrů, bude pro nás červenec a srpen naprosto zásadní, proto chceme již teď posílit tým i na příští sezonu," přibližuje předseda představenstva Slavie.

Udělám vše pro to, abych byl platným hráčem, hlásí Masopust

včera
Produktivní krajní záložník Lukáš Masopust se stal novou tváří sešívaných. „Jsem rád, že si mě Slavie vybrala z tolika možností. Udělám vše pro to, abychom byli úspěšní," říká posila z Jablonce.

Slavia mi umožnila udělat velký krok, říká příchozí Ševčík

včera
Ve úterý odpoledne Slavia představila oficiálně obě zimní posily v podobě Petra Ševčíka a Lukáše Masopusta. První jmenovaný prozradil, co pro něj přestup do Slavie znamená, nebo jak vnímá kratší přestávku.

Další články