Informace pro fanoušky na Duklu, vstupenky v prodeji

Slavii v sobotu 6. dubna čeká malé pražské derby, od 19 hodin se představí na Julisce. Přijďte ji v utkání s Duklou podpořit.

Lístky do sektoru hostů

Vstupenky do našeho sektoru hostů G, který má kapacitu 840 diváků, jsou v prodeji na pokladnách v Edenu (lze platit kartou), v Tribuna Sever Storu a ve fanshopu Dukly za cenu 200 korun. V den zápasu bude spolu s otevřením stadionu probíhat prodej zbylých vstupenek přímo na pokladnách u sektoru hostů. Platba za lístky bude možná pouze v hotovosti.

Pokladny mají otevřeno v úterý od 10:00 do 20:20, ve středu i ve čtvrtek zavřeno a v pátek otevřeno od 10:00 do 18:00.

Tribuna Sever store má otevřeno každý den až do pátku od 11:00 do 18:00.

Jak se dostat na zápas

Na stadion Dukly se můžete dostat několika způsoby. Jelikož bude posílena MHD, doporučujeme pro cestu využít tramvaj nebo autobus. Můžete jet (z metra A - Dejvická) tramvajovými linkami č. 8 a 18 do zastávky Zelená, odkud je stadion vzdálen 15 minut pěší chůzí. Také můžete jet autobusovou linkou č. 131, do zastávky Juliska. Linky městské hromadné dopravy budou posíleny i po skončení zápasu.

Posílení dopravy

Vzhledem k tomu, že se očekává vyšší návštěva, bude posílena autobusová doprava. Autobus č. 131 ze stanice Hradčanská bude jezdit od 17:30 do 19:15 v pětiminutových intervalech. Počet parkovacích míst v okolí Julisky je omezen kvůli rozsáhlé rekonstrukci parkoviště, proto doporučujeme využít veřejné dopravy.

Vstupenky na hlavní tribunu

Lístky do ostatních sektorů západní tribuny je možné koupit online přes SMS ticket za cenu 170 korun anebo v den zápasu na pokladnách za 200 korun. Vstupenky se prodávají bez konkrétního umístění. Žádáme naše fanoušky, aby přednostně obsazovali místa v sektorech E a F vedle našeho kotle, abychom vytvořili celistvé publikum a mohli lépe podporovat naše hráče. Sektor D je určen pro vlajkonoše domácích. 

Děti do 15 let mají vstup zdarma jak do sektoru hostů, tak do všech dalších sektorů. U vstupu stačí předložit průkaz dokládající věk a není nutné si vyzvedávat vstupenku.

Vstup na stadion

Brány stadionu se otevírají v 17:30, od 13 hodin budou otevřené pokladny u západního vstupu.

U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, pokud poruší některý z bodů Návštěvního řádu, nemusí být vpuštěni na stadion, případně mohou být ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, ostrých předmětů, tyčí, sprejů, plechovek, lahví a alkoholických nápojů.

Speciální občerstvení

Na zápase bude vedle standardního občerstvení, jako jsou klobásy, steaky nebo bramboráky, i občerstvení od společnosti Street catering, které nabídne výborné burgery a unětické pivo. Na stadionu bude také stánek SYRER MORAVA, který nabídne grilované sýry. Občerstvení bude posíleno i v sektoru hostů.

Aktuálně

Vstupenky na Spartu jsou vyprodané

dnes
Vstupenky na nedělní zápas se Spartou jsou beznadějně vyprodané!

Je to snová sezona, hodnotí Souček

před 2 dny
Tomáš Souček byl v této sezoně jednou z ústředních postav zisku doublu. „Doufám, že to, co jsme tuhle sezonu dokázali, se zapíše do dějin," je si vědom úspěchu.

Všichni jsme šli za společným cílem

před 2 dny
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Další články