Informace pro fanoušky na zápas s Pardubicemi

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na druhý venkovní zápas sezony s Pardubicemi na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v sobotu 12. září od 19:30 v Ďolíčku.

Informace o vstupenkách

Vstupenky do sektoru D, tedy do sektoru hostí jsme poskytli Tribuně Sever, která je prodávala po vlastní ose.

Prodej vstupenek do sektoru A1 byl spuštěn ve středu 9. září v 11:00 a aktuálně jsou vstupenky už vyprodané. Cena vstupenky byla 250 Kč.

Před zápasem

Sraz před pochodem začíná u slávistického stadionu v 17:30, samotný pochod vyrazí od stadionu v 18:30 a povede po Vršovické ulici až ke stadionu v Ďolíčku.

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na východní tribuně v sektoru D, přístup je z rohu ulic Sportovní a Vršovická přes vchod č. 2.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 18:30. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného. 

U vstupu se budou provádět i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. 

Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů nebo do sektoru A1, upozorňujeme, že pardubický klub si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na ostatní tribuny bez slávistických věcí. Pokud máte vstupenky do sektoru B, kontaktujte nás prosím na slo@slavia.cz.

Prosíme fanoušky, aby k věšení velkých vlajek používali zejména horní plot sektoru, kde se dají vlajky věšet. V případě plotu přímo u hřiště je možné překrytí pevných reklamních bannerů v levé části sektoru, avšak není možné vlajkami překrývat reklamní LED panely u hřiště. 

Aktuálně

Nexen Tire partnerem Slavie

dnes
Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, se zařadil mezi klubové partnery. Slavnostní podepsání smlouvy proběhlo v Edenu ve středu 15. září.

AKTUALIZOVÁNO: Informace k zápasu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Rozhodl týmový výkon, situace se stopery je vážná

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vysokém vítězství 5:1 ve vršovickém derby o dobrém výkonu obou týmů, střídání do druhé půle, produktivitě i problémech v obraně, které ještě umocnilo zranění Ladislava Takácse.

Další články