sparta>slavia

AKTUALIZOVÁNO: Informace na zápas s Pardubicemi

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na venkovní zápas s Pardubicemi na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v neděli 7. listopadu od 15:00 v Ďolíčku.

Informace o vstupenkách

K dispozici máme sektory D, A1 a A2. Hlavní část fanoušků se tentokrát soustředí do sektoru A1 kde bude umístěn kotel pokud chcete jít mimo sektor pro aktivní fanoušky, doporučujeme sektor A2. Sektor D tentokrát bude primárně určený pro slávistické rodiny s dětmi a děti obecně a bude jim přizpůsobeno i občerstvení.

Prodej vstupenek do sektoru A1 a A2 bude spuštěn v následujících dnech. Cena vstupenky do sektorů A1 a A2 je 250 Kč a do sektoru D za 180 Kč. Vstupenky jsou v prodeji zde!

Před zápasem

Organizovaný pochod tentokrát nebude, fanoušci se na stadion přesunou po vlastní ose.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 14:00. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného. 

U vstupu se budou provádět i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. 

Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů nebo do sektoru D, A1 nebo A2, upozorňujeme, že pardubický klub si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na ostatní tribuny bez slávistických věcí. Pokud máte vstupenky do sektoru B, kontaktujte nás prosím na slo@slavia.cz.

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články