Informace pro fanoušky na zápas se Slováckem

PRAHA – Jedete podpořit Slavii na venkovní zápas 25. kola epojisteni.cz ligy na Slovácko, které odehrajeme v pátek 21. dubna od 20:15? Vstupenky na utkání budou v prodeji pouze na pokladnách stadionu v den utkání a jejich cena je 250 korun.
Pokud míříte na zápas autem, adresa stadionu je Stonky 566, Uherské Hradiště, a doporučujeme parkování u obchodního domu Tesco, který je vzdálen 400 metrů od stadionu. Pokud jedete vlakem, vlaková zastávka je zhruba 1 kilometr od stadionu. 


Vstup do sektoru hostů D1 je z ulice Stonky. Vstupenky do slávistického kotle stojí 250 korun a budou v prodeji pouze v den utkání hodinu a půl před zápasem, tedy od 18:45, na pokladně u sektoru hostů. Kapacita sektoru hostů je 400 míst. 

Po zakoupení lístku na pokladně se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole se zvýšeným důrazem na kontrolu pyrotechniky. Do sektoru není možné vnášet vlajky na tyčích.

Vzhledem k termínu výkopu prosíme fanoušky z Moravy, aby přišli na stadion včas, tedy hned po jeho otevření v 18:45, aby uvolnili kapacitu na pokladnách a u bezpečnostní kontroly pro fanoušky z Čech, jejichž příjezd očekáváme cca 30 minut před výkopem.  

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články