Jan Hanuš míří na hostování do Hradce

Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Před zahájením nového ročníku Gambrinus ligy dochází k dalším změnám v kádru Slavie - Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

Brankář Jan Hanuš se v tomto týdnu začal připravovat v Hradci Králové, se kterým se dohodl na podmínkách svého působení a kluby uzavřely dohodu o půlročním hostování s opcí. Dvaadvacetiletý Jan Hanuš na jaře hostoval v Hlučíně, když před svým odchodem nasbíral ve slávistickém dresu první čtyři ligové starty.

Ladislav Volešák se Slováckem připravuje téměř od začátku přípravy, v loňské sezoně hostoval v Českých Budějovicích. Od konce června se připravoval ve Slovácku, kluby se nyní dohodly na jeho přestupu.  Do Slavie přišel Ladislav Volešák v létě 2007, hrál v Lize mistrů a získal oba dva mistrovské tituly. V Gambrinus lize nastoupil do 37 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. 

Do Slovácka přestupuje také obránce Jaroslav Starý, který se v Uherském Hradišti připravoval už po celou dobu letní přípravy.  Starý nastupoval zejména za slávistickou rezervu, na jaře tohoto roku si ale připsal také první dva starty v Gambrinus lize.

S týmem Slavie už není brankář Deniss Romanovs, který se s klubem dohodl na ukončení své smlouvy. Deniss Romanovs přišel do Slavie v únoru 2009, v Gambrinus lize nastoupil do pěti utkání. 

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

před 2 dny
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

před 2 dny
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 3 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články