Jan Hanuš prodloužil svoji smlouvu

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Brankář Jan Hanuš ve středu prodloužil svoji smlouvu se Slavií do 30. června 2012, klub má navíc možnost využít další roční opci. „Jsem rád, že mi Slavia nabídla novou smlouvu, vážím si její důvěry.
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Brankář Jan Hanuš ve středu prodloužil svoji smlouvu se Slavií do 30. června 2012, klub má navíc možnost využít další roční opci.

„Jsem rád, že mi Slavia nabídla novou smlouvu, vážím si její důvěry. Je to další výzva k tomu, abych na sobě dál pracoval a prosadil se,“ uvedl Jan Hanuš pro slávistický web.

Jan Hanuš se letos na podzim dočkal premiéry v nejvyšší soutěži, ale také na evropské scéně. Chytal ve čtyřech zápasech v Gambrinus lize, nastoupil v předkolech Ligy mistrů i Evropské ligy.

Hanuš si pochvaluje atmosféru v kabině i v týmu brankářů. „Jsme výborná parta nejenom v kabině, ale i v brankářškém týmu. Martin Vaniak je velice zkušený gólman, hodně jsem se toho od něj už naučil, dobře vycházíme i s Denissem, pomáháme si navzájem,“ dodává.

Na podzim Jan Hanuš pomohl také slávistické rezervě. „V béčku si člověk vždycky hodně zachytá, neberu to jako povinnost, ale snažím se klukům pomoct k dobrému výsledku,“ uzavírá jedenadvacetiletý gólman, který ve středu spojil svoji budoucnost se Slavií.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

před 2 dny
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

před 2 dny
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 3 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články