Jan Kuchta bude na jaře hostovat na Žižkově

PRAHA – Jan Kuchta, který poslední rok a půl hostoval v Bohemians, bude na jaře 2018 působit ve Viktorce Žižkov. Klub se rozhodl pro jeho přesun, aby jednadvacetiletý útočník získal větší herní vytížení.
Jednadvacetiletý útočník Jan Kuchta ukončil hostování v Bohemce. Za sousední klub nastupoval slávistický odchovanec od úvodu minulé sezony a za svůj první rok u vršovického souseda zasáhl do sedmnácti ligových utkání, na podzim 2017 však odehrál pouze 4 zápasy.

„Cítíme, že hráč v jeho věku potřebuje mít hlavně zápasovou praxi. Proto došlo k ukončení hostování v Bohemce a ihned se přesouvá na Žižkov, kde bude hrát druhou ligu. Honzovi stále věříme, musí však pravidelně nastupovat,“ vysvětlil generální ředitel Slavie Martin Krob.

Aktuálně

Ženský tým hlásí čtyři posily!

včera
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

před 2 dny
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Další články