Jan Kuchta míří na hostování do Teplic

Součástí příchodu Alexe Krále do Slavie je také hostování dalšího slávistického odchovance Jana Kuchty v Teplicích. Na severu Čech by měl působit rok a půl.

Na podzim hostoval Jan Kuchta ve Slovácku, od jara bude oblékat dres Teplic. „Jsem moc rád, že se povedlo na mou žádost ukončit hostování na Slovácku. Těším se do Teplic a věřím, že budu pravidelně nastupovat,“ uvedl k hostování slávistický útočník. „Honza bude v Teplicích hostovat rok a půl bez opce na přestup,“ dodal sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

Jan Kuchta poprvé zamířil na hostování v létě 2016, tehdy jeho kroky směřovaly do Bohemians 1905, kde hostoval rok a půl. Na jaře roku 2018 pak působil ve druholigové Viktorii Žižkov, kde se trefil čtyřikrát. Uplynulou podzimní část pak odehrál na Slovácku, v jehož dresu zaznamenal čtyři ligové zásahy.

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články