Jan Kuchta míří na hostování do Teplic

Součástí příchodu Alexe Krále do Slavie je také hostování dalšího slávistického odchovance Jana Kuchty v Teplicích. Na severu Čech by měl působit rok a půl.

Na podzim hostoval Jan Kuchta ve Slovácku, od jara bude oblékat dres Teplic. „Jsem moc rád, že se povedlo na mou žádost ukončit hostování na Slovácku. Těším se do Teplic a věřím, že budu pravidelně nastupovat,“ uvedl k hostování slávistický útočník. „Honza bude v Teplicích hostovat rok a půl bez opce na přestup,“ dodal sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

Jan Kuchta poprvé zamířil na hostování v létě 2016, tehdy jeho kroky směřovaly do Bohemians 1905, kde hostoval rok a půl. Na jaře roku 2018 pak působil ve druholigové Viktorii Žižkov, kde se trefil čtyřikrát. Uplynulou podzimní část pak odehrál na Slovácku, v jehož dresu zaznamenal čtyři ligové zásahy.

Aktuálně

Akademie spouští mládežnické weby a facebookovou stránku

včera
Mládežnická akademie rozšiřuje informační servis o webové stránky týmů a oficiální facebookový profil.

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

před 2 dny
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

před 2 dny
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články